Online Žaidimai

3D Triušiai Šokinėja

Žaidimas gyvūnai

3d triušiai Šokinėja

3D Triušiai Šokinėja Įvertinimas: 6/10

3d triušiai Šokinėja žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis 3D žaidimą tiesiog turite gauti tikslinės vietoje kiekvieno lygio. Jūs žaisti su rožinė triušių rožinė pasaulyje. Jūs turėsite kirsti daug kliūčių ir išvengti nukristi platformų. Naudokite rodyklių vadovauti bunny ir tarpo klavišą, norėdami pereiti. Jei paspausite du kartus, jums peršokti du kartus, todėl įsitikinkite, kad jums padaryti šuolis viršuje. Be to, jei jūs įtraukėte savo savęs nuo sienos, jums gali lipti su šio rakto.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6683 kartus internete. Klasifikacija 3164 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 30 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6683 kartus
3D Triušiai Šokinėja

3D kompiuterinė grafika grafika, kurie naudoja trimatę atstovavimą geometrinių duomenų, kurie saugomi kompiuteryje, atlikti skaičiavimus ir padaryti 2D vaizdus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas 3D Triušiai Šokinėja naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Gyvūnai flash žaidimas vadinamas 3D Triušiai Šokinėja. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas 3D Triušiai Šokinėja ir ji yra susijusi su Gyvūnai. Mūsų naujas žaidimas 3D Triušiai Šokinėja yra vienas iš geriausių Gyvūnai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas 3D Triušiai Šokinėja, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

3D Triušiai Šokinėja
GRĮŽTI

Gyvūnai dauguma baigta žaidimai

Čarlis ir antis ŽAISTI ►

Čarlis ir antis

6
6 iš 10 - 25350 balsai
Sužaista
204281
kartus

Instrukcijos: pabandykite pasiekti kiekvieno lygio pabaigoje, rinkti monetas ir deimantus. Jūs turite įveikti visas kliūtis. Šuoliai į priešų žudyti. Platformos žaidimas, kad funkcijos mielas ančių pavadino Charlie. Vykdyti ir šokinėti per lygius, patraukti ginklų ir pabandyti išgyventi. Jūs turite eiti į mišką, kur gyvūnai turi persekioti ir pulti jus kaip varles ar bitės. Pabandykite kitus gyvūnus nelieskite ir p ...

Jaučiai vs karvė ŽAISTI ►

Jaučiai vs karvė

4
4 iš 10 - 8394 balsai
Sužaista
136581
kartus

Gyvūnų Jūsų pasirinkimas (karvė ar jautis) konkuruoja su kitomis į duoną valgo konkurencijos. Pagalba Jūsų varžovas laimėti paspaudę taip greitai, kaip jūs galite ant kairės pelės klavišu ...

mažytis Piranha ŽAISTI ►

Mažytis piranha

6
6 iš 10 - 8138 balsai
Sužaista
80566
kartus

Jūs mažytis Piranha, bet ne per ilgai! Jūsų tikslas yra plaukti aplink ir valgyti su daug mažų žuvų, kiek įmanoma, kad ilgainiui tampa didelis Piranha. Būkite atsargūs, ne gauti sugauti didesnių žuvų, nes jie neturi jokių problemų valgo tave. Sėkmės!