Online Žaidimai

Dėlionė Dora Explorer

Žaidimas Dora the Explorer

Dėlionė Dora Explorer

Dėlionė Dora Explorer Įvertinimas: 5/10

Dėlionė Dora Explorer žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Atsižvelgiant į šį galvosūkį vaizdas rodomas Dora ir jos beždžionė su raudona batai pėsčiomis žemyn kelio. , Kad būtų galima pamatyti jų nuotrauką miške turite sukurti galvosūkį ir vietą kiekvieno iš vienetų reikiamoje vietoje. Nors jums atrodo daug muzikos kūrinių, nesijaudinkite, nes tikrai galėsite ją išspręsti be didelių sunkumų. Norėdami įdėti gabalų, pirmiausia pasirinkite gabalas ir vilkite pelę išlaikant nuspaudę mygtuką. Kai atleisite mygtuką, įrašomi, kur paliko. Jei tai yra tinkama vieta, ji dera su kitų gabaliukų įspūdį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 86815 kartus internete. Klasifikacija 126 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 10026 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 86815 kartus
Dėlionė Dora Explorer

Animacinis serijos Dora Explorer "yra kilęs iš Jungtinių Valstijų ir Meksikos, ir Latino mergaitė pavadinta Dora Marquez. Šiandien yra transliuojami anglų ir ispanų kalbomis yra daug šalių. Tai švietimo serija, kuri siekia sąveikos su žiūrovais ir žiūrovų, kurie dažnai maži vaikai.Serija buvo sukurta pateikė Chris Gifford, Valerie Walsh Valdes ir Erik Weiner. Šiandien yra labai populiarus animaciją.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Dėlionė Dora Explorer naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Dora the Explorer flash žaidimas vadinamas Dėlionė Dora Explorer. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Dėlionė Dora Explorer ir ji yra susijusi su Dora the Explorer. Mūsų naujas žaidimas Dėlionė Dora Explorer yra vienas iš geriausių Dora the Explorer žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Dėlionė Dora Explorer, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Dėlionė Dora Explorer
GRĮŽTI

Dora the Explorer dauguma baigta žaidimai

Dora Explorer į mokyklos dėlionės ŽAISTI ►

Dora Explorer į mokyklos dėlionės

4
4 iš 10 - 11138 balsai
Sužaista
124327
kartus

Fantastinis Dora Explorer \"pasirodys šį galvosūkį su savo ištikimųjų beždžionė draugui batai. Jie yra priešais mokyklą, tiesiog prieš einant į klasę. Jūs turite užpildyti šią 25 vienetų dėlionės peržiūrėti visą vaizdą teisingai. Jei mano, kad tai šiek tiek sunku, galite įjungti vadovus parodyti gabalus siluetą viduryje galvosūkį. Norėdami įdėti gabalų turit ...

Turėti su Dora Įspūdį Skautai Kalėdų ŽAISTI ►

Turėti su Dora Įspūdį Skautai Kalėdų

6
6 iš 10 - 6412 balsai
Sužaista
81397
kartus

Šiame žaidime jūs turite padaryti dėl Dora galvosūkiai Skautai per Kalėdas. Pirma, jums reikės pasirinkti vienetų Įspūdį skaičius (dvylika, dvidešimt keturi, šešiasdešimt už ar ninety devyni) ir po to jums bus dėlionės. Šiame žaidime, galite naudotis pele nuvilkti vienetų.