Online Žaidimai

puzzle juokingas Disney princesės

Žaidimas Disney

puzzle juokingas Disney princesės

Puzzle juokingas Disney princesės Įvertinimas: 4/10

puzzle juokingas Disney princesės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Praleisti linksmai laiką užbaigti kompiuterio galvosūkį moterų simbolių šių filmų Disney (Undinėlė, Miegančioji gražuolė, Aladdin, Gražuolė ir pabaisa, Snieguolė ir septyni nykštukai, Pelenė). Jie daro juokingus veidus su savo rankas, akis ir burną. Gauk smagiai su kūno laikysena. Norėdami užbaigti galvosūkį, turite spustelėkite ir vilkite gabalus, kad tilptų vienas su kitu, naudojant pelę. Komiška scena iš princesės Disney filmų pažaisti užbaigti galvosūkį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 23255 kartus internete. Klasifikacija 793 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 2556 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 23255 kartus
puzzle juokingas Disney princesės

Žaidimas, kur jūs turite užpildyti galvosūkį su Disney simbolių paveikslėlį. Jūs galite turėti įdomus laiko su juo, kurioje veikėjai mato girls filmai animacinį vaizdą. Disney princesės juokinga kelti. Merginos padaryti juokingi veidai ir gestai su jo veido ir rankų. Vaizdas suskirstyti į gabalus, ir jūs turite rasti kiti gabalai tinka užbaigti paveikslą. Veikla, kurios jūs turite rasti vienetų, kad tilptų su kitais vėl matome visą vaizdą iš Disnėjaus personažų.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas puzzle juokingas Disney princesės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Disney flash žaidimas vadinamas puzzle juokingas Disney princesės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas puzzle juokingas Disney princesės ir ji yra susijusi su Disney. Mūsų naujas žaidimas puzzle juokingas Disney princesės yra vienas iš geriausių Disney žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas puzzle juokingas Disney princesės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

puzzle juokingas Disney princesės
GRĮŽTI

Disney dauguma baigta žaidimai

Spalvų Žaibas McQueen ŽAISTI ►

Spalvų Žaibas McQueen

7
7 iš 10 - 218634 balsai
Sužaista
1522800
kartus

Šiame žaidime jūs galite nuspalvinti pagrindinis herojus Pixar filmas, Automobiliai, Žaibas McQueen ir šalia galite įdėti norimas simbolis, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramón, Luigi arba Flo. Jūs galite pakeisti automobilio ir nuo dažų spalvos ratus. Taip pat pasirinkti, kas atrodo žaidimas su Disney ir Pixar filmo Automobiliai veikėjas. Kai nuotykiai gyveno keletą automobilių, kurie gyvenimą ir apie draugystę ir drąsos. Lenktyni ...

Automobiliai Scenos Markė ŽAISTI ►

Automobiliai Scenos Markė

5
5 iš 10 - 150524 balsai
Sužaista
1470318
kartus

Vaikų žaidimo nustatyti pagrindinių savybių Disney kino automobilių Žaibas McQueen, galite dažai pasirinkti norimą spalvą ir atrodo geriau ant kelio.

Višta Mažas važiavimo ŽAISTI ►

Višta Mažas važiavimo

4
4 iš 10 - 96102 balsai
Sužaista
633564
kartus

Jis pavėlavau į autobusą ir vėl, jei padėti jam, jis bus vėlu mokykloje. Naudokite rodyklių klavišus tiesiogiai vištienos per Soboleva Oaks. Watch out kliūtims kelyje. Jūsų tikslas yra reas mokykloje prieš laikas skaičiuojamas ne! Turite vengti automobiliai, hidrantas, krekinguoti dangos, bugglegum, naftos baloms ir purkštuvų. Naudokite riedlentė eiti greičiau, bet laikytis kelių. Norėdami išjungti riedlentė ...