Online Žaidimai

plaukioja Baymax Big herojus 6

Žaidimas Disney

plaukioja Baymax Big herojus 6

Plaukioja Baymax Big herojus 6 Įvertinimas: 7/10

plaukioja Baymax Big herojus 6 žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime Disney filmą Big herojus 6 jums kontroliuoti Baymax robotas su raudonu šarvai. Tai šarvai sukurtas Hiro Hamada, kuri suteikia jai superherojus. Norėdami kontroliuoti Baymax skrydį turite naudoti rodyklių klavišus. Būkite atsargūs, ne hit bet kokias kliūtis.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6629 kartus internete. Klasifikacija 3513 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 38 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6629 kartus
plaukioja Baymax Big herojus 6

Baymax yra Big herojus 6 dalis "Walt Disney filmo, kad premjera įvyko 2014 m pabaigoje šis animacinis filmas paremtas pagal" Marvel istorija veikėjas, tačiau turi daug pakeitimus ir modifikacijas turėti Disney stilių apibūdina visus savo filmus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas plaukioja Baymax Big herojus 6 naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Disney flash žaidimas vadinamas plaukioja Baymax Big herojus 6. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas plaukioja Baymax Big herojus 6 ir ji yra susijusi su Disney. Mūsų naujas žaidimas plaukioja Baymax Big herojus 6 yra vienas iš geriausių Disney žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas plaukioja Baymax Big herojus 6, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

plaukioja Baymax Big herojus 6
GRĮŽTI

Disney dauguma baigta žaidimai

Spalvų Žaibas McQueen ŽAISTI ►

Spalvų Žaibas McQueen

7
7 iš 10 - 218634 balsai
Sužaista
1522799
kartus

Šiame žaidime jūs galite nuspalvinti pagrindinis herojus Pixar filmas, Automobiliai, Žaibas McQueen ir šalia galite įdėti norimas simbolis, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramón, Luigi arba Flo. Jūs galite pakeisti automobilio ir nuo dažų spalvos ratus. Taip pat pasirinkti, kas atrodo žaidimas su Disney ir Pixar filmo Automobiliai veikėjas. Kai nuotykiai gyveno keletą automobilių, kurie gyvenimą ir apie draugystę ir drąsos. Lenktyni ...

Automobiliai Scenos Markė ŽAISTI ►

Automobiliai Scenos Markė

5
5 iš 10 - 150524 balsai
Sužaista
1470317
kartus

Vaikų žaidimo nustatyti pagrindinių savybių Disney kino automobilių Žaibas McQueen, galite dažai pasirinkti norimą spalvą ir atrodo geriau ant kelio.

Višta Mažas važiavimo ŽAISTI ►

Višta Mažas važiavimo

4
4 iš 10 - 96102 balsai
Sužaista
633563
kartus

Jis pavėlavau į autobusą ir vėl, jei padėti jam, jis bus vėlu mokykloje. Naudokite rodyklių klavišus tiesiogiai vištienos per Soboleva Oaks. Watch out kliūtims kelyje. Jūsų tikslas yra reas mokykloje prieš laikas skaičiuojamas ne! Turite vengti automobiliai, hidrantas, krekinguoti dangos, bugglegum, naftos baloms ir purkštuvų. Naudokite riedlentė eiti greičiau, bet laikytis kelių. Norėdami išjungti riedlentė ...