Online Žaidimai

Žuviukas Nemo vėžlys

Žaidimas Disney

Žuviukas Nemo vėžlys

Žuviukas Nemo vėžlys Įvertinimas: 6/10

Žuviukas Nemo vėžlys žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Crush yra vėžlys, kad atsirado Disney Pixar filmas Žuviukas Nemo. Šis žaidimas vaidina šiame vėžlys, kuris turi plaukti prieš srovę be hitting kliūtis. Norėdami jų išvengti jūs turite perkelti kompiuterinę pelę. Jūs turite būti atsargūs, nepalikti srovę, nes vis Crush suktis ir jums bus prarasti gyvenimą. Jūs turite Gudriai medūzų, kad atsiras į priekį. Jūs taip pat turėtumėte pabandyti sugauti visus specialius elementus, siekiant padidinti savo rezultatą.Žaidimas yra padalintas į penkis skirtingus lygius, kuriuose jums mokytis įvairių dalykų, apie vietas, pavyzdžiui, Kernsas, Brisbane arba Gold Coast, among others. Jums valdyti gidas Crush, iš Žuviukas Nemo vėžlys, į didžiojo koralinio rifo?

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 43154 kartus internete. Klasifikacija 381 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 4316 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 43154 kartus
Žuviukas Nemo vėžlys

Filmas Žuviukas Nemo "buvo išleistas 2003 metais. Šiuo Disney Pixar filmas pasakoja apie Marlin, klounas žuvis, kuris turi rasti savo sūnų Nemo nuotykius. Per savo kelionę, jis atitinka daug simbolių, pavyzdžiui Dory ar vėžliai Crush ir jo sūnaus Squirt. Šiame žaidime atrodo puikiai srautas, kuris pasiekia Sidnėjuje, kur buvo rastas Crush ir Marlin. Jei jums patiko šis filmas nuo Walt Disney Pictures dabar jūs galite mėgautis ją šiuo interaktyvus žaidimas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Žuviukas Nemo vėžlys naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Disney flash žaidimas vadinamas Žuviukas Nemo vėžlys. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Žuviukas Nemo vėžlys ir ji yra susijusi su Disney. Mūsų naujas žaidimas Žuviukas Nemo vėžlys yra vienas iš geriausių Disney žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Žuviukas Nemo vėžlys, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Žuviukas Nemo vėžlys
GRĮŽTI

Disney dauguma baigta žaidimai

Spalvų Žaibas McQueen ŽAISTI ►

Spalvų Žaibas McQueen

7
7 iš 10 - 218634 balsai
Sužaista
1522799
kartus

Šiame žaidime jūs galite nuspalvinti pagrindinis herojus Pixar filmas, Automobiliai, Žaibas McQueen ir šalia galite įdėti norimas simbolis, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramón, Luigi arba Flo. Jūs galite pakeisti automobilio ir nuo dažų spalvos ratus. Taip pat pasirinkti, kas atrodo žaidimas su Disney ir Pixar filmo Automobiliai veikėjas. Kai nuotykiai gyveno keletą automobilių, kurie gyvenimą ir apie draugystę ir drąsos. Lenktyni ...

Automobiliai Scenos Markė ŽAISTI ►

Automobiliai Scenos Markė

5
5 iš 10 - 150524 balsai
Sužaista
1470317
kartus

Vaikų žaidimo nustatyti pagrindinių savybių Disney kino automobilių Žaibas McQueen, galite dažai pasirinkti norimą spalvą ir atrodo geriau ant kelio.

Višta Mažas važiavimo ŽAISTI ►

Višta Mažas važiavimo

4
4 iš 10 - 96102 balsai
Sužaista
633563
kartus

Jis pavėlavau į autobusą ir vėl, jei padėti jam, jis bus vėlu mokykloje. Naudokite rodyklių klavišus tiesiogiai vištienos per Soboleva Oaks. Watch out kliūtims kelyje. Jūsų tikslas yra reas mokykloje prieš laikas skaičiuojamas ne! Turite vengti automobiliai, hidrantas, krekinguoti dangos, bugglegum, naftos baloms ir purkštuvų. Naudokite riedlentė eiti greičiau, bet laikytis kelių. Norėdami išjungti riedlentė ...