Online Žaidimai

Dygsnio maskavimą

Žaidimas Disney

Dygsnio maskavimą

Dygsnio maskavimą Įvertinimas: 5/10

Dygsnio maskavimą žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Užsienietis serialo "Walt Disney" filmą, Lilo ir Stitch, yra persirengęs meistras, ir tai rodo, šiame žaidime pasižymi daugeliu simbolių. Pirmiausia jis pasirinks jo kostiumas, ir jūs turite padėti ieško kiekvieną skirtingų stalčiai ir spintos elementas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 5756 kartus internete. Klasifikacija 3649 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 32 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 5756 kartus
Dygsnio maskavimą

Padeda stitch nuslėpti kai kurie juokingi simbolių, pavyzdžiui, Elvis, marilin Monroe ar lilo. Kiekvienas drabužis yra viena iš stalčių ar spintelių į kambarį ir atkreipti dėmesį gerai nuotraukomis surinkti visus kiekvieno aprangą elementus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Dygsnio maskavimą naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Disney flash žaidimas vadinamas Dygsnio maskavimą. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Dygsnio maskavimą ir ji yra susijusi su Disney. Mūsų naujas žaidimas Dygsnio maskavimą yra vienas iš geriausių Disney žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Dygsnio maskavimą, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Dygsnio maskavimą
GRĮŽTI

Disney dauguma baigta žaidimai

Spalvų Žaibas McQueen ŽAISTI ►

Spalvų Žaibas McQueen

7
7 iš 10 - 218634 balsai
Sužaista
1522799
kartus

Šiame žaidime jūs galite nuspalvinti pagrindinis herojus Pixar filmas, Automobiliai, Žaibas McQueen ir šalia galite įdėti norimas simbolis, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramón, Luigi arba Flo. Jūs galite pakeisti automobilio ir nuo dažų spalvos ratus. Taip pat pasirinkti, kas atrodo žaidimas su Disney ir Pixar filmo Automobiliai veikėjas. Kai nuotykiai gyveno keletą automobilių, kurie gyvenimą ir apie draugystę ir drąsos. Lenktyni ...

Automobiliai Scenos Markė ŽAISTI ►

Automobiliai Scenos Markė

5
5 iš 10 - 150524 balsai
Sužaista
1470318
kartus

Vaikų žaidimo nustatyti pagrindinių savybių Disney kino automobilių Žaibas McQueen, galite dažai pasirinkti norimą spalvą ir atrodo geriau ant kelio.

Višta Mažas važiavimo ŽAISTI ►

Višta Mažas važiavimo

4
4 iš 10 - 96102 balsai
Sužaista
633564
kartus

Jis pavėlavau į autobusą ir vėl, jei padėti jam, jis bus vėlu mokykloje. Naudokite rodyklių klavišus tiesiogiai vištienos per Soboleva Oaks. Watch out kliūtims kelyje. Jūsų tikslas yra reas mokykloje prieš laikas skaičiuojamas ne! Turite vengti automobiliai, hidrantas, krekinguoti dangos, bugglegum, naftos baloms ir purkštuvų. Naudokite riedlentė eiti greičiau, bet laikytis kelių. Norėdami išjungti riedlentė ...