Online Žaidimai

Big Hero 6 dėlionės

Žaidimas Disney

Big Hero 6 dėlionės

Big Hero 6 dėlionės Įvertinimas: 6/10

Big Hero 6 dėlionės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Hiro ir Baymax, pagrindiniai personažai filmo Big Hero 6, pasirodys šiame žaidime apie visą dėlionę. Šis naujas filmas Walt Disney Pictures yra juokinga istorija Hiro Hamada, labai protingas vaikas, kuris padarė savo robotą, pavadintą Baymax. Atsižvelgiant į galvosūkį nuotraukos pasirodys Hiro bando įdėti pirštinę Baymax, tai yra iš šarvai, sukurta save dalis. Viskas, ką turite padaryti, siekiant užbaigti šį puikų įspūdį tai vieta kiekviena gabalus į jų tinkamą vietą. Jei reikia pagalbos, galite pažvelgti į šoną miniatiūros gauti savo guolius. Kiek tai užtruks jums ją išspręsti?

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 6646 kartus internete. Klasifikacija 3490 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 34 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 6646 kartus
Big Hero 6 dėlionės

Big Hero 6 yra Walt Disney Pictures filmas paremtas Marvel Comics leidėjas istorija. Šiame filme pasakoja apie gabus berniukas pavadintas Hiro Hamada sudaranti super grupę, jo robotas Baymax ir kitų draugų kaip Fredzilla, Krienai-no-Ginger, go-go Tomago ir medaus citrina istoriją. Kartu jie turi susidurti su galinga piktadarys vadinamas Yokai, kuris veda į pavojingą nusikaltėlių tinklą. Šis filmas buvo nukreiptas, Don Hall ir Chris Williams.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Big Hero 6 dėlionės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Disney flash žaidimas vadinamas Big Hero 6 dėlionės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Big Hero 6 dėlionės ir ji yra susijusi su Disney. Mūsų naujas žaidimas Big Hero 6 dėlionės yra vienas iš geriausių Disney žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Big Hero 6 dėlionės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Big Hero 6 dėlionės
GRĮŽTI

Disney dauguma baigta žaidimai

Spalvų Žaibas McQueen ŽAISTI ►

Spalvų Žaibas McQueen

7
7 iš 10 - 218634 balsai
Sužaista
1522799
kartus

Šiame žaidime jūs galite nuspalvinti pagrindinis herojus Pixar filmas, Automobiliai, Žaibas McQueen ir šalia galite įdėti norimas simbolis, Doc Hudson, Sally Carrera, Mater, Ramón, Luigi arba Flo. Jūs galite pakeisti automobilio ir nuo dažų spalvos ratus. Taip pat pasirinkti, kas atrodo žaidimas su Disney ir Pixar filmo Automobiliai veikėjas. Kai nuotykiai gyveno keletą automobilių, kurie gyvenimą ir apie draugystę ir drąsos. Lenktyni ...

Automobiliai Scenos Markė ŽAISTI ►

Automobiliai Scenos Markė

5
5 iš 10 - 150524 balsai
Sužaista
1470317
kartus

Vaikų žaidimo nustatyti pagrindinių savybių Disney kino automobilių Žaibas McQueen, galite dažai pasirinkti norimą spalvą ir atrodo geriau ant kelio.

Višta Mažas važiavimo ŽAISTI ►

Višta Mažas važiavimo

4
4 iš 10 - 96102 balsai
Sužaista
633563
kartus

Jis pavėlavau į autobusą ir vėl, jei padėti jam, jis bus vėlu mokykloje. Naudokite rodyklių klavišus tiesiogiai vištienos per Soboleva Oaks. Watch out kliūtims kelyje. Jūsų tikslas yra reas mokykloje prieš laikas skaičiuojamas ne! Turite vengti automobiliai, hidrantas, krekinguoti dangos, bugglegum, naftos baloms ir purkštuvų. Naudokite riedlentė eiti greičiau, bet laikytis kelių. Norėdami išjungti riedlentė ...