Online Žaidimai

Lygiuoti Brangenybės

Žaidimas Bratz

Lygiuoti Brangenybės

Lygiuoti Brangenybės Įvertinimas: 6/10

Lygiuoti Brangenybės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Sulygiuoja brangenybės šiame kiekis žaidimą. Spustelėkite du brangakmenius, kurie yra arti keistis vietoj. Kai tris ar daugiau identiškų, yra kartu eilutę ar stulpelį, jie išnyksta ir uždirbti taškų. Kuo daugiau identiškų objektų yra linija, tuo daugiau taškų gausite savo išnykimą.Piramidės yra laikrodis, kuris žaidimo laiko.Žaidimas baigiasi, kai visos brangenybės išnyksta. Susipažinkite su keturių Bratz lėlės veidą laimėti žaidimą. Tuo Bratz meilės papuošalų, todėl įsitikinkite, linijos deimantų įvairių dydžių laimėti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 25753 kartus internete. Klasifikacija 690 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 1586 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 25753 kartus
Lygiuoti Brangenybės

Brangakmeniais, kuriame jūs turite padaryti eilučių identiškų elementų, tokių kaip deimantai. Ar papuošalų ir brangakmenių įvairių dydžių. Jūs turite įdėti į eilutę trys deimantai panašūs, gali turėti daugiau nei trijų ir didesnius daugiau taškų gausite išnykti.Žaidimas siekiama, kad tiek eilučių, kiek įmanoma, laiku davei. Tai intelekto ir gebėjimo greitai rasti galimybes turite skirtumu tarp visų elementų ekrano žaidimas. Jei jums patinka papuošalai, deimantų ir brangakmenių tai yra žaidimas, kad jums patiks.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Lygiuoti Brangenybės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas Lygiuoti Brangenybės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Lygiuoti Brangenybės ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas Lygiuoti Brangenybės yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Lygiuoti Brangenybės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Lygiuoti Brangenybės
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157445
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44826
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38857
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.