Online Žaidimai

Bratz: Sukurti naują žvaigždę

Žaidimas Bratz

Bratz: Sukurti naują žvaigždę

Bratz: Sukurti naują žvaigždę Įvertinimas: 6/10

Bratz: Sukurti naują žvaigždę žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūs turite suknelė modelį garsaus žvaigždė. Visas rinkinys odininkas yra sukurti modelį, tinkamą aprangą. Jei jums patinka mados tai jūsų žaidimą. Jūs turite pasirinkti drabužius su pele į kairę ir imtis modelio kūną taip, kad drabužis yra įdėti į jį. Jūs pereiti visą laiką matome rezultatą, kaip ji tampa. Turi visas drabužių ir aksesuarų už jos rūšių, kaip batai, kelnės, sijonai, palaidinės, rankinės, marškinėliai, ir tt Jūs galite užsukti į saloną pakeisti šukuoseną ir spalvą, taip pat.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 8107 kartus internete. Klasifikacija 2509 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 96 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 8107 kartus
Bratz: Sukurti naują žvaigždę

Ar kūrybingas žmogus? Jei jums patinka mados ir stiliaus tai jūsų žaidimą. Mes rekomenduojame, kad jūs manote, visą vaizdą šio modelio. Have a great garderobą už ją, su visais drabužiais jums gali prireikti. Turėti kelnės, sijonai, palaidinės, megztiniai, marškiniai, batai, rankinės, šalikai ir kiti priedai spinta. Jūs galite suteikti panaudos kirpykla ir pakeisti šukuosena, šukuosena ir spalvos, galite įdėti perukas norite.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Bratz: Sukurti naują žvaigždę naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas Bratz: Sukurti naują žvaigždę. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Bratz: Sukurti naują žvaigždę ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas Bratz: Sukurti naują žvaigždę yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Bratz: Sukurti naują žvaigždę, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Bratz: Sukurti naują žvaigždę
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157546
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44945
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38963
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.