Online Žaidimai

Pasivaikščiojimas per lietų

Žaidimas Bratz

Pasivaikščiojimas per lietų

Pasivaikščiojimas per lietų Įvertinimas: 4/10

Pasivaikščiojimas per lietų žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Originalus mados žaidimas, kuriame jūs turite Uzpost mergaitė eiti į parką pasivaikščioti lietuje. Lietaus kritimo sunku, bet ji turi būti gerai apsirengęs. Jūs turite pasirinkti geriausią aprangą už pasivaikščioti lauke ant lietingą dieną. Turite pasirinkti jai skėtį ir gerus batus laikyti jį sausoje vietoje. Tada jūs turite marškiniai, kelnės, megztiniai ir visi elementai turi būti madingai apsirengusios. Įdėti drabužius, vilkite ir upuść jį. Nepamirškite skėtį ir lietpaltį laikyti sausai.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7857 kartus internete. Klasifikacija 2607 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 96 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7857 kartus
Pasivaikščiojimas per lietų

Tai pilant. Tai mergina turi jums padėti jai pasirinkti geriausią drabužius dieną panašaus. Pasirinkite savo lietpaltis, skėtis ir batai, naudojant pelę. Lietingą dieną gali būtigera diena eiti į parką pasivaikščioti. Gamta taip pat turi daug grožio dieną debesys ir vandens kritimo iš dangaus. Vietos yra daugiau ramybės ir gamtos yra darbe. Ar pasivaikščioti gatve su audra modelį, turite pasirinkti tinkamą aprangą jai eiti be getting šlapias. Turi spalvingą skėtį ir visus drabužius jums reikia. Turi specialius vandens batus. Kelnės, marškiniai, ir kitų dalykų, kurie padės žiemos garderobą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Pasivaikščiojimas per lietų naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas Pasivaikščiojimas per lietų. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Pasivaikščiojimas per lietų ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas Pasivaikščiojimas per lietų yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Pasivaikščiojimas per lietų, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Pasivaikščiojimas per lietų
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157445
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44826
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38857
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.