Online Žaidimai

Bratz Lėlė Kalėdos

Žaidimas Bratz

Bratz Lėlė Kalėdos

Bratz Lėlė Kalėdos Įvertinimas: 5/10

Bratz Lėlė Kalėdos žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Ar jums patinka Bratz? Kaip mados pasaulyje? Tuo Bratz meilės Kalėdos ir turi būti tobula atostogų. Šiame mados žaidimą, jūs turite pasirinkti kiekvieną iš papildinių už mūsų mėgstamiausia lėlės. Jūs turite paspausti su ant kiekvienos viršuje piktogramos pele pereikite per skirtingų elementų turi būti pritaikyti. Pakeisti akių spalvą. Pakeitimai papuošalai. Pakeisti drabužius ir madingų drabužių. Pakeisti batus. Pokyčiai mados aksesuarai. Jūs turite padaryti tai labiausiai elegantiškas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 13705 kartus internete. Klasifikacija 1392 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 354 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 13705 kartus
Bratz Lėlė Kalėdos

Žaidimas Bratz lėlės, kuriame jūs turite padaryti savo riešo yra gražus ir elegantiškas apie žiemą vaikščioti. Kalėdos artėja ir sniegui, šalta, todėl jūs turite suknelė tinkamai su šiltais drabužiais šalčio. Jūs turite pasirinkti savo garderobą riešą tarp visų drabužių, papuošalų ir aksesuarų turite savo žinioje. Bratz keletas lėlės, kurios tapo labai garsėja savo atsidavimą mados ir sporto su tiek daug jaunų žmonių ir paauglių pajuto labai identifikuoti. Jie lėlių, kurios turi savo asmenybę ir stilių kolekcija. Labai Dunk su mados ir sporto.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Bratz Lėlė Kalėdos naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas Bratz Lėlė Kalėdos. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Bratz Lėlė Kalėdos ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas Bratz Lėlė Kalėdos yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Bratz Lėlė Kalėdos, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Bratz Lėlė Kalėdos
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157445
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44826
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38857
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.