Online Žaidimai

Mada ir Vasarą

Žaidimas Bratz

Mada ir Vasarą

Mada ir Vasarą Įvertinimas: 5/10

Mada ir Vasarą žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Vasarą oras yra karštas, todėl jūs turite pasirinkti naujesnis drabužių ši mergina. Vasarą Bratz yra labai karšta, todėl jūs turite dėvėti šviesos drabužius. Šiame žaidime, jums naudotis pele paspausti drabužius ir judinant pelę, išstumti drabužį į lėlės kūną. Jūs turite dešimtys vienetų drabužių pasirinkimą. Jūs turite padaryti mados, kuri yra naudinga ir gana vasaros rinkinį. Bratz lėlės yra mados mėgėjai, todėl jūs turite padėti turėti vasaros drabužių yra labai gražus, modernus ir pakankamai šilumos iki kelių dienų, ypač eiti į paplūdimį. Vasaros mados kai karštomis dienomis.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 9927 kartus internete. Klasifikacija 1985 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 234 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 9927 kartus
Mada ir Vasarą

Vasaros mados žaidimas, kuriame jūs turite Uzpost ant trumpų drabužių veikėjas. Tai karšta į žaidimą ir jūs turite padaryti visą garderobą modelio turite. Pasirinkite maudymosi kostiumas, skara, marškinėliai, kepurės, batai, papuošalai, akiniai nuo saulės ir viskas ko gali prireikti į paplūdimį ar baseinas dieną. Vasarą suknelė keisti daug, nes ji yra labai karšta ir drabužiai turi prisitaikyti prie šios situacijos. Drabužiai trumpesnis, su rečiau ir lengvesni audinio.Poilsio dieną galite praleisti paplūdimyje ar prie baseino, degintis ar atsipalaiduoti.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Mada ir Vasarą naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas Mada ir Vasarą. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Mada ir Vasarą ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas Mada ir Vasarą yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Mada ir Vasarą, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Mada ir Vasarą
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157445
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44826
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38857
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.