Online Žaidimai

Bratz: Suknelė Safari

Žaidimas Bratz

Bratz: Suknelė Safari

Bratz: Suknelė Safari Įvertinimas: 6/10

Bratz: Suknelė Safari žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūs turite Uzpost mūsų draugas, nes ji paliks Safari ride. Norėdami tai padaryti, pasirinkite drabužius su kairiuoju pelės klavišu ir jį su pelės judėjimą, riešo siluetą. Įdėk savo drabužius į mergina suknelė paveikslėlyje.Tikslas yra modeliuoti drabužius, kurie tinka eiti į safari. Safari fotografuojate gyvūnus, peizažus, vaikščioti po gamtą, montuojamas ant visureigį ir panašios veiklos lauke. Jūs turite padaryti mūsų modelis bus tinkamai apsirengęs ir modernus kostiumas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7489 kartus internete. Klasifikacija 2788 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 64 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7489 kartus
Bratz: Suknelė Safari

Kad Safari pavyzdžiu turime pradėti su skrybėlę arba antgaliai, jūs turite pasirinkti skrybėlę apsaugoti nuo saulės, nes Afrikos saulė yra labai pavojinga. Pasirinkite plataus kraštais skrybėlę. Ponios uodai nepasiekia odą, visada dėvėti ilgas rankoves ant safari. Striukė, kad šaltas naktis. Kelnės gali būti ilgas arba trumpas. Ilgos kelnės su daug kišenių, yra labai naudinga eiti pobūdžio, kuriuo galima laikyti dalykų, su kuriais susiduriame. Batai apsaugoti savo kojas ir pėdas nuo sąlyčio su pavojingų augalų.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Bratz: Suknelė Safari naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas Bratz: Suknelė Safari. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Bratz: Suknelė Safari ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas Bratz: Suknelė Safari yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Bratz: Suknelė Safari, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Bratz: Suknelė Safari
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157445
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44826
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38857
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.