Online Žaidimai

Kūdikiai nuotaikinga

Žaidimas Bratz

Kūdikiai nuotaikinga

Kūdikiai nuotaikinga Įvertinimas: 6/10

Kūdikiai nuotaikinga žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Žaidimas atnešti žaislus ir draugus į Bratz lėlės pasaulyje. Pasirinkite vieną iš kūdikių pradėti. Naudokite rodyklių klavišus perkelkite savo pobūdį, ir eiti aukštyn ir žemyn, liftai ir eskalatoriai. Išvengti skaldytų žaislai. Susipažinkite su suteneris, kainuos jums prarasti draugą ar butelį! Neleisk jam sugauti jums!. Butelis jus į žaidimą, galite prarasti vieną, jei jūs žingsnis skaldytų žaislas. Rasti naują žaislą (mėlyna) bus uždirbti taškų. Jie taip pat apsaugoti jus suteneris ir skaldytų žaislai (raudonos). Rasti visus savo draugus ir šuniukas, taip pat ir ieškoti išėjimo.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 27255 kartus internete. Klasifikacija 640 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 2750 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 27255 kartus
Kūdikiai nuotaikinga

Žaidimas Bratz kūdikiai. Norėdami veikėją į Bratz Babyz. Platforma nuotykių žaidimas, kuriame jūs turite rasti ant turą. Jūs turite eiti įlaipinami savo draugus ir surasti naujų žaislų, vengia skaldytų ir bėgančius priešus. Jei radote naujų žaislų uždirbti taškų. Jei priešas sugavimus jums arba jei liesti sulaužytų žaislų prarasite taškų. Uždirbti papildomų taškų su savo draugais, o ieško per skirtingus ekranus.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Kūdikiai nuotaikinga naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas Kūdikiai nuotaikinga. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Kūdikiai nuotaikinga ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas Kūdikiai nuotaikinga yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Kūdikiai nuotaikinga, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Kūdikiai nuotaikinga
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157546
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44945
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38963
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.