Online Žaidimai

aksesuarai lėlės bratz

Žaidimas Bratz

aksesuarai lėlės bratz

Aksesuarai lėlės bratz Įvertinimas: 5/10

aksesuarai lėlės bratz žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Naudodami pelę, turite suknelė lėlės turite kaip modelio ekrano dešinėje, vilkite perukas ir batus, kad atitiktų spalvų. Pirma, spauskite plaukai ir batai judindami pelę galite dėvėti lėlės kūną. Tai paprasta veikla, kuri iš karto pamatyti rezultatą, kaip yra. Perukai yra trijų spalvų žalios, raudonos ir violetinės spalvos ir batus tos pačios spalvos. Jūs turite padaryti spalvų derinius, nors jūs galite maišyti spalvas arba įdėti tą patį batai ir perukas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 15931 kartus internete. Klasifikacija 1235 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 508 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 15931 kartus
aksesuarai lėlės bratz

Žaidimas Bratz lėlės. Mattel lėlės, vadinamas Dana, Sasha ir Phoebe. Šiame mados žaidimą, jūs turite suknelė į batus lėlės ir perukas. Jūs turite tris spalvas perukai pasirinkti raudonos, žalios arba violetinės spalvos. Ar ilgi batai tų pačių trijų spalvų. Jūs galite įdėti lėlės drabužius padaryti tokios pačios spalvos arba skirtingų spalvų derinių. Žaisti sužinoti koordinuoti spalvų mados. Su ribotas galimybes žaisti, bet įdomus fashionistas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas aksesuarai lėlės bratz naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bratz flash žaidimas vadinamas aksesuarai lėlės bratz. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas aksesuarai lėlės bratz ir ji yra susijusi su Bratz. Mūsų naujas žaidimas aksesuarai lėlės bratz yra vienas iš geriausių Bratz žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas aksesuarai lėlės bratz, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

aksesuarai lėlės bratz
GRĮŽTI

Bratz dauguma baigta žaidimai

Bučiavimas į Miegamasis ŽAISTI ►

Bučiavimas į Miegamasis

6
6 iš 10 - 13134 balsai
Sužaista
157445
kartus

Šiame žaidime, Bratz lėlės pakvietė savo draugu ir jis ketina padaryti iš savo miegamojo. Stenkitės, kad jūsų geriausias draugas nematau, nes atėjo jūsų namuose. Nes, spustelėkite vieną narį Porą Bratz lėlės ir jos vaikinas yra bučiavimas.

Bratz Padaryti per ŽAISTI ►

Bratz Padaryti per

4
4 iš 10 - 3548 balsai
Sužaista
44826
kartus

Pasirinkite Bratz stilių, kurį norite duoti. Pirma, jūs turite imtis šampūnas, nuplaukite ir išdžiovinkite plaukus. Spustelėkite skirtukus duoti savo bratz super įspūdingas stilių. Pasirinkite savo šukuosena, spalvų ir dryželiais. Ar jūsų makiažas ir nagus? tada pridėti keletą priedų prie kūno apdailos paliečia. Jei jums patinka ir manote, kad esate puikus, spustelėkite mygtuką Baigti pamatyti savo k& ...

Stilistas modeliams ŽAISTI ►

Stilistas modeliams

5
5 iš 10 - 4006 balsai
Sužaista
38857
kartus

Jūs esate Bratz lėlės dizaineris. Paieška, sumaišoma ir suderinti naujausią populiarus mados ir stilių už juos. Sukurkite savo Bratz žurnalas! Pasirinkite Bratz lėlės žaisti ir pasirinkti už savo kelnės, palaidinės, visa naujausia mados. Baigę padažu savo mėgstamus drabužius, generuoja savo žurnalo viršelio, spauskite «Grįžti» ir pamatyti rezultatą. Kad jums praleisti sukurti didelę mados.