Online Žaidimai

Bejeweled

Groti Bejeweled žaidimai

Bejeweled Žaidimai

Bejeweled žaidimai todėl, kad jūs galite smagiai kasdien mūsų interneto svetainėje, be įdiegti arba atsisiųsti ką nors. Jūsų internetinis laisvalaikio ir pramogų zona.

Bejeweled online Žaidimai

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!
Delicious
Rekomenduojama Bejeweled žaidimas

Spalva Jungiklis

 spalva jungiklis žaidimas ŽAISTI ►

Šioje įdomus nemokama internetinių žaidimų jūs turite spalva visus tos pačios spalvos blokus. Norėdami tai padaryti, potvynių visos dėžės su vienos spalvos per galimais ėjimais, nuo viršaus. Kai pakeisite dabartinės srities spalvą, kiekvienas šalia esantis tos pačios spalvos d ... Skaityti daugiau

Bejeweled online žaidimų žaisti nemokamai lietuvių ir bejeweled nemokami flash žaidimai, žaisti su naujausių žaidimų kiekvieną dieną

Bejeweled nemokami Žaidimai

Naujos Bejeweled

Bejeweled

Žaisti nemokamai Online Žaidimų lietuvių. Diamond Mine. Žaisti Bejeweled internete. Kurti tris-in-a-row linija identiškų vienetų. Linijos tapačių perlus vienoje apsikeitimo. Žaidimų, tokių Brangakmeniais suderinti tokias pačias ar panašias figūras linijas. Papuošalai linijos ir skaičiai lygūs ir taip atsveria vienas kitą ir apie ekrano. Groti Brangakmeniais internete. Intelektas ir greitis, kad linijos trijų elementų panašių, tada šie elementai išnyksta ir perkelti į ekraną. Jei daugiau elementų yra panašios grupės, jie suteikia daugiau taškų ir gauti papildomų prizų. Jūs galite suderinti dalykai yra labai skirtingi ir tema, tokių kaip vaisiai, papuošalai, saldainių, žaislų, daiktų, sporto, formų ir dar daugiau. Jūs turite būti labai greitai išspręsti šias eilutes greičiau. Nemokama versijos žaidimus kaip Brangakmeniais.

Bejeweled Online Žaidimai , kuri yra tikrai smagu žaisti nemokamai Bejeweled flash žaidimai. Ši kategorija yra susijusi su Žaidimai patinka brangakmeniais, kad grupių tos pačios ar panašių objektų, kad jie išnyksta ir mums taškus. nemokama versijos programų, imti į kitas svetaines, čia jie yra nemokami. perkelti duomenis su pirštu arba pelės sukurti tų pačių formų derinimą ir taip jie išnyksta. gauti taškų už tai panašūs dalykai grupes. jūs turite būti protingas ir greitai pereiti per lygius, kuriame skaičiai yra sunkiau grupę, nes yra daugiau skirtingų tipų ir jūs turite mažiau laiko žaisti visais lygiais. pradėti greitai baigti, kaip daug lygių įmanoma, kaip įmanoma greičiau.. Čia rasite Bejeweled free games žaisti lietuvių nereikia įdiegti ar atsisiųsti į savo kompiuterį nieko, mūsų turinys yra 100% patikimas. Naujas Bejeweled žaidimų, kurie atnaujinami kasdien ir geriausius žaidimus vaikams. Bejeweled kasdieniai nemokamų žaidimų ir vaizdo žaidimų, kuriuos galite naudoti iš savo kompiuterio, ir dalinkitės jais su savo draugais ir kontaktais socialinių tinklų kaip Facebook, Twitter ar Google Plus.