Online Žaidimai

Makiažas su Barbie

Žaidimas Barbė

Makiažas su Barbie

Makiažas su Barbie Įvertinimas: 4/10

Makiažas su Barbie žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių spalvą, kad ji geriau. Baigėme su lūpų ir tada kai kurie papuošalai išsamiai baigti.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 252659 kartus internete. Klasifikacija 31 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 36324 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 252659 kartus
Makiažas su Barbie

Makiažas žaidimas, kuris yra garsaus lėlės Barbie kaip modelį.Makiažas jūsų riešo. Klasikinis šviesiaplaukė lėlė praktikuotis šioje paveikslų rinkinys. Sužinokite visas stiliaus paslaptis su šiame pavyzdyje, kuriame jūs galėsite pakeisti odos tonas, akių, plaukų spalva, šukuosena, lūpų, ir visi elementai. Be elegancija smūgį yra perlas arba kai gėlės įdėti savo plaukus. Labai populiarus variantas tarp mergaičių ir žmonėms, kurie mėgsta stilių.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Makiažas su Barbie naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Makiažas su Barbie. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Makiažas su Barbie ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Makiažas su Barbie yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Makiažas su Barbie, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Makiažas su Barbie
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135980
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.

Barbie Puzzle ŽAISTI ►

Barbie Puzzle

2
2 iš 10 - 25686 balsai
Sužaista
124619
kartus

Ar jums patinka Barbie? Barbė dėlionė, tai yra pirmasis lygis, kurį čia gabalai yra rūšiuojamos, todėl bus lengviau prisitaikyti gabalus. Tiesiog įdėti kiekvieną vietoj paveikslėlio gabalas, kad vaizdas bus baigtas. Tai paprastas žaidimas, vaikai labai patinka. Jie galės žaisti visų amžiaus grupių žmonių. Barbie lėlės yra viena iš mergaičių mėgstamų žaislų ir kai vaikams. Atstovau ...