Online Žaidimai

Barbie Gyvūno Daktaras

Žaidimas Barbė

Barbie Gyvūno Daktaras

Barbie Gyvūno Daktaras Įvertinimas: 6/10

Barbie Gyvūno Daktaras žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Barbie tiesiog myli maišymo savo aistra stilingas komplektus su savo meile savo darbą kaip naminių gyvūnėlių gydytojas, kai ji ruošiasi kito visą dieną klinikoje! Jai padėti nuspręsti, ką pastelinės spalvos aprangą dėvėti,, ką gydytojas vienodas pasirinkti, ką mielas prašmatnus slaugytoja skrybėlę ir stilinga šukuosena puikuotis darbe, o šiandien ji daro jo geriausias išgydyti visus jos purus pacientams!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 21388 kartus internete. Klasifikacija 887 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 502 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 21388 kartus
Barbie Gyvūno Daktaras

Barbie yra mados lėlė pradėjo kovas 1959 sukūrė amerikiečių verslininkė Ruth Handler. Barbie buvo svarbi žaislų mados lėlės rinkos penkiasdešimt metų, ir buvo daug nesutarimų ir ginčų, dažnai parodija lėlės ir jos gyvenimo būdą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbie Gyvūno Daktaras naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbie Gyvūno Daktaras. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbie Gyvūno Daktaras ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbie Gyvūno Daktaras yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbie Gyvūno Daktaras, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbie Gyvūno Daktaras
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135980
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.