Online Žaidimai

Barbė Rengia Kalėdų

Žaidimas Barbė

Barbė Rengia Kalėdų

Barbė Rengia Kalėdų Įvertinimas: 5/10

Barbė Rengia Kalėdų žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Per Kalėdas Barbė nori būti madingi. Turite suknelė Barbie drabužiai Kalėdų, Santa skrybėlę, šaliko arba kepurės iš sniego. Barbė turi visus priedus, būti madingas per Kalėdas. Sukurti savo charakterį rašyti kiekvieną elementą sukurti idealią mergina už atostogas. Papuošalai, plaukų, burnos, akių, skrybėlę ir drabužiai pritaikyti savo Barbie Kalėdų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 34857 kartus internete. Klasifikacija 504 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 1768 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 34857 kartus
Barbė Rengia Kalėdų

Šiame žaidime jūs turite padaryti ir Uzpost Barbie, Kalėdų drabužius. Norėdami tai padaryti, spustelėkite elementą su pele ir vilkdami kūną jums Barbė. Įdėkite visus ant pobūdžio priedus, turi būti būdinga šventes. Dress up ir tinkinti garsiąją pobūdžio, todėl "Mylima" merginos.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbė Rengia Kalėdų naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbė Rengia Kalėdų. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbė Rengia Kalėdų ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbė Rengia Kalėdų yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbė Rengia Kalėdų, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbė Rengia Kalėdų
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.