Online Žaidimai

riedutininkams Barbe

Žaidimas Barbė

riedutininkams Barbe

Riedutininkams Barbe Įvertinimas: 5/10

riedutininkams Barbe žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Populiariausi "Mattel" lėlė vaidina gražus scena, kur ji yra ledo su Ken. Bet tai fotografiją tapo dėlionės, ir jūs turite užpildyti teisingai, kad matytumėte tai. Šiuo įvaizdžio Barbė apsirengęs kaip princesė su gražia suknele ir šiek tiek karūną. Kenas yra skinti savo juosmens ir kartu mes darysite dailiojo čiuožimo česnakas. Dvi kitos princeses žiūri į sceną, kuri yra čiuožykla į debesis, su gražiu stiklo pilies fone ir sparnuota arklių plaukioja per dangaus.Dėlionė pilnas magijos ir spalvų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 61151 kartus internete. Klasifikacija 229 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 13314 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 61151 kartus
riedutininkams Barbe

Barbė yra iš 60s, kad buvo sukurta Ruth Handler "Mattel" žaislų kompanija lėlė. Tai sėkmingiausias lėlė bet kada, ir šiandien toliau bus prekiaujama mergaičių visame pasaulyje. Bet kolektoriai domina šios žaislų modelius, kurie gali kainuoti nedidelį likimas. Taip pat, jei jūs kada nors grojo su vienu iš šių Barbie lėlės dabar gali būti svarstomas įdomus būdas su šį galvosūkį ant vieno iš savo animacinių filmų. Turite tilptų kiekvieno gabalo vieta atrasti šį galvosūkį sceną.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas riedutininkams Barbe naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas riedutininkams Barbe. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas riedutininkams Barbe ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas riedutininkams Barbe yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas riedutininkams Barbe, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

riedutininkams Barbe
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135980
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.