Online Žaidimai

Princesė Barbe

Žaidimas Barbė

Princesė Barbe

Princesė Barbe Įvertinimas: 6/10

Princesė Barbe žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Barbė princesė ir turi būti tobula šokti su šio mados žaidimas princas. Norėdami žaisti turite turėti gerą skonį ir stilių. Kad galėtumėte žaisti jūs turite makiažas, šukos ir suknelė pasakų princesė lėlės. Galite naudoti pelę spausti ant elemento, kurį norite taikyti ant jos gana veido ir Navigacija pagal pelės judėjimą. Jūs galite pakeisti viską, ką nori, kartais jaučiatės kaip žaisti sąskaitas. Lengvas lygis vaikams ir visiems.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 20819 kartus internete. Klasifikacija 913 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 1220 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 20819 kartus
Princesė Barbe

Nustatykite pasakos princesė turite pritaikyti vaiko charakteris lėlės įkvėptas sėkmės. Vienas iš populiariausių žaislų iš "Mattel".Vaikams, kurioje jie turi makiažas, šukos ir suknelė šią problemą veikla. Baigę galite atsispausdinti rezultatą norėdami pamatyti popieriaus kaip yra. Galite rinktis iš papuošalai, plaukų gabalai, plaukų spalvos, mados, papuošalai ir kt.Priklausomybę žaidimas mergaitėms, kurie mėgsta mados.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Princesė Barbe naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Princesė Barbe. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Princesė Barbe ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Princesė Barbe yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Princesė Barbe, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Princesė Barbe
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252790
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
136094
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135381
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.