Online Žaidimai

Madingi Barbė

Žaidimas Barbė

Madingi Barbė

Madingi Barbė Įvertinimas: 5/10

Madingi Barbė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Su pele jūs turite Uzpost Barbė su miesto atsitiktinis stilių. Klasikinis žaidimas drabužių. Ar skirtingų elementų spinta kaip kelnės, sijonai, batai, marškiniai ir daugiau drabužių. Su pele turite suknelė mergina herojus su kasdiene, miesto stiliaus. Drabužių paprasti plokšti spalvos. Nustatykite seno stiliaus suknelė, primenanti žaidimus su išpjovomis, kuris apsirengęs senovinių lėlių.Mergina herojus laukia jums pasirinkti spalvų, tinkančių šiandien drabužius.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 15118 kartus internete. Klasifikacija 1282 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 958 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 15118 kartus
Madingi Barbė

Žaidimas, kur jūs turite sujungti skirtingus drabužius. Jūs turite padaryti spalvos sijonas derinti su marškinių. Pasirinkite drabužius moterims. Ką jūs turite padaryti, tai pasirinkti savo garderobą drabužius, kad tinka. Drabužiai turite labai pagrindinius plokščių spalvų. Jūs turite rasti apie drabužius mergina eiti mados derinius. Mada ketina imtis gražus drabužius spalvų, kad tilptų gerai vieni su kitais. Ubierz žaidimai.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Madingi Barbė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Madingi Barbė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Madingi Barbė ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Madingi Barbė yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Madingi Barbė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Madingi Barbė
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252648
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135972
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135231
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.