Online Žaidimai

Kenija, naujas įvaizdis

Žaidimas Barbė

Kenija, naujas įvaizdis

Kenija, naujas įvaizdis Įvertinimas: 6/10

Kenija, naujas įvaizdis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Ken turi naują išvaizdą Woo Barbė padeda jums pasirinkti geriausią šukuosena, geriausius drabužius, kad tilptų savo naują asmenybę. Styling žaidimas, kuriame jūs turite nustatyti, kad veikėjas įvaizdį. Ken turi naują įvaizdį, kad Barbė įsimylėti su juo, jam padėti, jūs turite pasirinkti geriausią šukuosena, geriausią drabužius, kad geriausiai atitiktų savo naują asmenybę. Iš labiausiai žinomas lėlė pasaulyje draugas turi naują išvaizdą, ir jūs turite sukurti naują stilių. Pasirinkite drabužius jam. Galite pakeisti šukuosena, plaukų spalva ir drabužius. Mada žaidimas mergaičių. Kaip mados?

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 32396 kartus internete. Klasifikacija 537 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 2314 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 32396 kartus
Kenija, naujas įvaizdis

KenBarbie draugu. Dabar galite sukurti naują įvaizdį šio pobūdžio. Galite pasirinkti drabužius jums nešioti. Jei esatemados gerbėjas, jums bus suteikta galimybė sukurti pilną kostiumai pagrindinio herojaus. Jūs turite derinti spalvas, kelnės, palaidinės, kepurės ir tt Spalvos turi būti derinamas eiti į mados. Galite pasirinkti salonas, plaukų iškirpti ir spalva plaukų dažų. Padarykite savo draugei atgal į meilės su juo.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Kenija, naujas įvaizdis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Kenija, naujas įvaizdis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Kenija, naujas įvaizdis ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Kenija, naujas įvaizdis yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Kenija, naujas įvaizdis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Kenija, naujas įvaizdis
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135980
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.