Online Žaidimai

Barbie Puzzle

Žaidimas Barbė

Barbie Puzzle

Barbie Puzzle Įvertinimas: 2/10

Barbie Puzzle žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Ar jums patinka Barbie? Barbė dėlionė, tai yra pirmasis lygis, kurį čia gabalai yra rūšiuojamos, todėl bus lengviau prisitaikyti gabalus. Tiesiog įdėti kiekvieną vietoj paveikslėlio gabalas, kad vaizdas bus baigtas. Tai paprastas žaidimas, vaikai labai patinka. Jie galės žaisti visų amžiaus grupių žmonių. Barbie lėlės yra viena iš mergaičių mėgstamų žaislų ir kai vaikams. Atstovauja estetinis idealas ir asmenybė davė per animacinių filmų ir filmus jis turi išrinktieji.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 124606 kartus internete. Klasifikacija 86 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 2.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Įvertinimas grindžiamas 25686 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 124606 kartus
Barbie Puzzle

Šiame žaidime jūs turite Rekonstruoti vaizdas, kad yra padalintas į naujų dalių. Tiesiog įdėti atgal į vietą kiekvieną vaizdą. Tai lengva ir paprasta kompozicija. Šie gabalai dedami taip, kad būtų lengva vaikams, naudodami pelę, spustelėkite ir vilkite kiekvieną dalį į vietą. Visas vaizdas vieną iš filmų, kurie yra pasakos lėlės scena. Mes matome vaizdą iš sparnų ir parskrendant filmo sceną. Labai rekomenduojama veikla visiems. Žinoma, jūs praleisti laiką žaisti šį žaidimą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbie Puzzle naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbie Puzzle. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbie Puzzle ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbie Puzzle yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbie Puzzle, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbie Puzzle
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252648
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135972
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135231
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.