Online Žaidimai

Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina

Žaidimas Barbė

Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina

Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina Įvertinimas: 3/10

Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Žaidimas Barbie įspūdį, tai sudėtingumo lygį 3. Čia yra daugiau vienetų nei kiti lengviau. Šis žaidimas turi galimybių būti nevykusios dalys komplikacija. Jūs turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai. Paieška per teisingą dalių, kad tilptų vienas kitą ir eiti užbaigiant Kalifornijoje mergina įvaizdį. Mūsų draugas ir princesė šio žaidimo žvaigždė kuriame jūs turite įdėti gabalų į tinkamą padėtį dėlionės ir tada prisijungti prie tarpusavyje užbaigti Barbie lėlės įvaizdį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 34603 kartus internete. Klasifikacija 513 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 3772 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 34603 kartus
Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina

Padaryti galvosūkis yra įdomus intelektinė veikla. Jis yra apie turintys ankstesnę nuotrauką, šioje Barbie lėlės atveju.Vaizdas yra suskirstomi į dešimtis dalių, kurių netaisyklingos formos. Turite rasti tarp kiekvienos iš šių dalių ryšį, kad Barbie vaizdas yra dar pilna. Ši dėlionė turi sunkumų, kad gabalai yra pozicijų, kurios nėra teisinga, todėl pirmiausia turite įdėti gabalas teisinga kryptimi, prieš išvykdami ieško vienas su tinka. Kai baigsite jūs pamatysite vėl panaudoti visą kalifornija mergina įvaizdį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbie Dėlionės: Kalifornija Mergina
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.