Online Žaidimai

Barbie Dėlionė 2 lygis

Žaidimas Barbė

Barbie Dėlionė 2 lygis

Barbie Dėlionė 2 lygis Įvertinimas: 6/10

Barbie Dėlionė 2 lygis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užbaigti pamatyti visą sceną.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 135980 kartus internete. Klasifikacija 73 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 18188 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 135980 kartus
Barbie Dėlionė 2 lygis

Galvosūkiai yra vaizdai, kurie įsilaužti į gabalus. Visa scena yra padalintas į dalis, kurių skirtumus. Kiekviena iš šių dalių turi sietis su kitame gale gauti visą vaizdą kaip ji buvo kilmės. Yra versijos, kurios yra žaidžiamas su tam tikru laiku. Aktyvumas prieš laikrodžio rodyklę. Bet fotografija gali būti pažeistas. Šiuo atveju mes turime scena, kurioje trys skirtingos lėlės kelia mums. Barbė yra mados lėlės pagamintos JAV žaislų kompanija "Mattel", Inc.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbie Dėlionė 2 lygis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbie Dėlionė 2 lygis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbie Dėlionė 2 lygis ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbie Dėlionė 2 lygis yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbie Dėlionė 2 lygis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbie Dėlionė 2 lygis
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.

Barbie Puzzle ŽAISTI ►

Barbie Puzzle

2
2 iš 10 - 25686 balsai
Sužaista
124619
kartus

Ar jums patinka Barbie? Barbė dėlionė, tai yra pirmasis lygis, kurį čia gabalai yra rūšiuojamos, todėl bus lengviau prisitaikyti gabalus. Tiesiog įdėti kiekvieną vietoj paveikslėlio gabalas, kad vaizdas bus baigtas. Tai paprastas žaidimas, vaikai labai patinka. Jie galės žaisti visų amžiaus grupių žmonių. Barbie lėlės yra viena iš mergaičių mėgstamų žaislų ir kai vaikams. Atstovau ...