Online Žaidimai

Barbė: vakarinės suknelės

Žaidimas Barbė

Barbė: vakarinės suknelės

Barbė: vakarinės suknelės Įvertinimas: 6/10

Barbė: vakarinės suknelės žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime yra Barbie nuotrauką su visų savo drabužių, suknelių, jūs turite pasirinkti ja Gala šį vakarą su įspūdingas suknelė ir šukuosena. Judinant pelę jūs turite Uzpost Barbie, kad jis spindėjo. Ar dešinėje ir kairėje lėlė yra visi puošniai apsirengęs vakarą, visos suknelės yra ilgas naudojamas didelis įvykis, labai stilingas ir labai švelniomis spalvomis. Jūs taip pat turite perukai su skirtingomis šukuosenomis ir papuošalų baigti aprangą.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 26415 kartus internete. Klasifikacija 692 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 1816 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 26415 kartus
Barbė: vakarinės suknelės

Žaidimas mergaitėms, kur jūs turite suknelė Barbie lėlės stilingai su vakarine suknele. Paruoškite keletą komplektus pasirinkti iš įvairių spalvų, todėl derinami su įvairiomis perukai. Jūs turite padaryti žaidimo veikėjas yra gražiausia mergina vakarėlyje. Bando pasirinkti ir derinti visus elementus, pavyzdžiui, plaukų stilius, plaukų spalva, papuošalų ir drabužių. Visi kostiumai yra ilgas, ilgas sijonas su ilgo skrydžio. Jie yra labai gražūs kostiumai, kad sėdėti gerai su lėle paveikslėlyje. Žinoma, galite padaryti originalų kūrinį. Galite žaisti ir pakartokite tiek kartų, kiek norite.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbė: vakarinės suknelės naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbė: vakarinės suknelės. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbė: vakarinės suknelės ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbė: vakarinės suknelės yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbė: vakarinės suknelės, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbė: vakarinės suknelės
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.