Online Žaidimai

Barbe po vasaros

Žaidimas Barbė

Barbe po vasaros

Barbe po vasaros Įvertinimas: 5/10

Barbe po vasaros žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Barbė turi planus šių dienų vasarą, ir jie turi būti tinkamai apsirengęs. Ar norite suknelė Barbie vasaros? Na ten yra jūsų šansas. Už tai galite pasirinkti iš daugelio drabužių. Kaip matote, yra švieži ir gražių spalvų, puikiai tinka vasaros drabužius. Pasirinkite drabužius jums patinka ir vilkite jį į Barbė kūno suknelė pasirinktą drabužiui. Taip pat galite pasirinkti keletą aksesuarų, pavyzdžiui, akiniai nuo saulės ar įvairių rankinių, kurios atitinka su savo batus ir savo drabužius poilsio. Smagiai jums parodyti savo gerą skonį mados.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 16996 kartus internete. Klasifikacija 1160 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 1234 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 16996 kartus
Barbe po vasaros

Barbie lėlės apsirengęs vasarą su kai kuriais iš savo didelės kolekcijos drabužius. Vasaros drabužiai yra žinoma, yra labai ryškių spalvų. Marškinėliai yra trumpomis rankovėmis arba be petnešėlių ir šortai padėti išleisti mažiau šilumos. Barbė apsirengęs vasarą su skirtingų rinkinių, kad jūs galite visiškai pasirinkti pagal savo skonį. Ši lėlė dar liks kaip pasirinkti drabužius dėvėti savo kitą paskyrimo manekeno. Rodyti žinote mados ir aksesuarų ir dizaino Barbė vasarą drabužiui.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbe po vasaros naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbe po vasaros. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbe po vasaros ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbe po vasaros yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbe po vasaros, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbe po vasaros
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.