Online Žaidimai

Barbe ruduo

Žaidimas Barbė

Barbe ruduo

Barbe ruduo Įvertinimas: 4/10

Barbe ruduo žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Kai oras pradeda gauti aušintuvo laikas keisti savo drabužius ir suknelė drabužių, kad prieglauda tiek daugiau. Šiame žaidime jūs turite Uzpost Barbė ir rudenį, o ilgas kelnes, ilgomis rankovėmis drabužius ir batus apsaugos nuo lietaus. Spalvos šį sezoną yra bukesnis ir mažiau ryškus, nes rudenį yra sezono, kur rudos ir oranžinės spalvos dominuoja. Taip pat galite pasirinkti iš įvairių aksesuarų ir įvairių šukuosena Barbė visada mados.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 13274 kartus internete. Klasifikacija 1478 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 584 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 13274 kartus
Barbe ruduo

Ruduo sezonas, kuris tarnauja kaip tarp vasaros ir žiemos perėjimo. Tuo metu kai kurių medžių lapai rudenį, ir viskas tampa šiek tiek šalčiau ir išjungti. Barbė reikia gauti šilčiau išeiti per rudenį sezono drabužius, ir todėl jūsų pagalba ir jūsų gerą skonį drabužiams. Kaip apie padažu kaip Barbė šį rudenį? Taigi patraukti keletą idėjų iš šio padažu Barbė rudenį žaidimą.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbe ruduo naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbe ruduo. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbe ruduo ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbe ruduo yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbe ruduo, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbe ruduo
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.