Online Žaidimai

Barbe: pavasaris

Žaidimas Barbė

Barbe: pavasaris

Barbe: pavasaris Įvertinimas: 4/10

Barbe: pavasaris žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Tai pavasaris, ir per pirmuosius gražus dienų Barbė nori padažu su naujesnis drabužių ir daugiau ryškių spalvų. Taigi, jums reikia padėti jums nuspręsti dėl aprangą už pasivaikščiojimas po parką, hanging out su savo draugais ir smagiai. Turime įvairių drabužių įvairovę suknelė Barbė pavasarį. Taip pat galite pridėti-ons, kad jums patinka, pavyzdžiui, rankinės, akiniai, skrybėlės, ir pasirinkti tarp skirtingų avalynės turite savo kolekcijoje. Barbė yra tobulas bet kokiam planui teisę dalyvauti šį pavasarį dėka savo gero skonio.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 13957 kartus internete. Klasifikacija 1428 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 660 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 13957 kartus
Barbe: pavasaris

Barbė lėlės yra būdinga didelė kolekcija drabužių ir aksesuarų naujausias madas. Šiuo atveju drabužiai tipiškas pavasarį sezoną, kai oras tampa šiltesnis iki vasaros. Pavasarį dienos ilgėja, o spalvos tampa šviesesnės dėka gėlės, kurios atsiranda parkuose ir laukuose. Pavasario Barbė drabužiai taip pat prisitaiko prie sezonus, ir tampa patogesnis ir linksmo geru oru.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbe: pavasaris naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbe: pavasaris. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbe: pavasaris ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbe: pavasaris yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbe: pavasaris, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbe: pavasaris
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135980
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.