Online Žaidimai

Barbe, modernus merginos

Žaidimas Barbė

Barbe, modernus merginos

Barbe, modernus merginos Įvertinimas: 4/10

Barbe, modernus merginos žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šioje interneto žaidime jūs galite pamatyti Barbė padažas su moderniausių ir dabartinių drabužius. Jei norite suknelė Barbie stiliaus turėtumėte pasirinkti kelnės arba sijonai, palaidinės ir modernų stilių, kuris tinka puikiai. Ačiū jums, Barbė bus populiariausia mergina savo grupės draugų. Kaip matote, ji turi didelį drabužių kolekciją, bet taip pat turi daug papildinių ir priedai pridėti prie savo stiliaus. Ir jūs, jums patinka suknelė mados, kaip ji? Su Šiame žaidime jūs galite daugiau sužinoti apie dabartinę jaunimo mados jums tapti šiuo klausimu ekspertas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 19726 kartus internete. Klasifikacija 996 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 1506 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 19726 kartus
Barbe, modernus merginos

Mattel Barbie lėlės yra atgal mados dėka šio padažu žaidimą.Populiariausios lėlė 60s srovės pasirodo su nauju stiliumi ir įvairių naujų drabužių, kurie yra labai populiarus tarp jaunų mergaičių šiandien. Barbė yra modernus mergaitė, ir ji rodo su savo drąsių ir drabužius. Jūs privalote turėti gerą sprendimą ir pasirinkti drabužius, kurie tinka jums turėti gerą stilių bet planą, kuris gali kilti su savo grupės draugais.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbe, modernus merginos naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbe, modernus merginos. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbe, modernus merginos ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbe, modernus merginos yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbe, modernus merginos, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbe, modernus merginos
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.