Online Žaidimai

Barbe į lodowisko

Žaidimas Barbė

Barbe į lodowisko

Barbe į lodowisko Įvertinimas: 4/10

Barbe į lodowisko žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Pramogos dėlionės princesė Barbė su savo mylima Ken čiuožimo ant ledo areną. Nors čiuožyklos, jie padaryti gražus pirouettes ir šokių su garso muzikos. Šioje nuotraukoje mes taip pat galime pamatyti dvi seserys Barbie mėgautis dailiojo čiuožimo parodą.Čiuožykla yra visiškai balti debesys ir fone randame Barbie ir Ken pilį. Trys jų dukros montuojamas ant trijų sparnuotų arklių jie žiūri į juos iš dangaus. Yra juokinga balta baltoji meška čiuožimas su jais. Jei jums patinka šis gražus kraštovaizdis, kad šis Barbie ledo čiuožėjas galvosūkį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 34150 kartus internete. Klasifikacija 525 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 2490 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 34150 kartus
Barbe į lodowisko

Barbė yra populiariausias lėlė rinkoje. Šiuo gražus dėlionė Barbie, mes galime pamatyti su Ken princesė ant čiuožyklos ir pūkuotas kamuolius.Peizažas gražus, fone yra pilis, trys sparnuoti arkliai ir raudonos saulėlydžio. Barbė ir Kenas yra visada kartu, todėl šiame žaidime jūs galite mėgautis savo meilę ir magija. Barbė vilki rausvą suknelę ir baltą karūną. Ken apsirengęs pilku marškinėliai, juodos kelnės ir juoda kailio spalva. Jei jums patinka šių dviejų lėlės meilės, smagiai žaisti šį Barbie galvosūkį.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbe į lodowisko naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbe į lodowisko. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbe į lodowisko ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbe į lodowisko yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbe į lodowisko, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbe į lodowisko
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.