Online Žaidimai

Barbe: stilingas

Žaidimas Barbė

Barbe: stilingas

Barbe: stilingas Įvertinimas: 6/10

Barbe: stilingas žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Su pele, jūs turite Uzpost Barbie už svarbų įvykį: Vestuvės, hanging out su draugais, eiti į darbą, eiti į koledžą ar kas, bet jūs turite įdėti mūsų draugas labai gražus. Uzpost modelį, dalis bus pasirinkti su pele ir imtis jai Barbie organizme yra kairėje. Galite pakeisti šukuoseną ir plaukų spalvą. Ar už ją visų drabužių rūšių. Jūsų spintoje kelnės, sijonai, suknelės, palaidinės, marškiniai ir švarkai. Jūs taip pat turite batus ir madingų aksesuarų.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 15673 kartus internete. Klasifikacija 1260 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 862 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 15673 kartus
Barbe: stilingas

Barbė žaidimas, kuriame jūs turite suknelė lėlės su stilingas drabužius turite savo žinioje savo spintoje. Yra drabužių, kad jūs galite naudoti, kad visą aprangą, kad yra labai modernus ir stilingas daug.Riešo turi būti labai gražus ir turi jūsų pagalbos. Ar kostiumai, suknelės, sijonai, kelnės, palaidinės ir marškinėliai ja. Taip pat yra batai, rankinės ir kiti madingi aksesuarai, pavyzdžiui, papuošalų juvelyras. Daugiau modernus ir stilingas spinta Klasikiniai žaidimai versija.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbe: stilingas naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbe: stilingas. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbe: stilingas ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbe: stilingas yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbe: stilingas, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbe: stilingas
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135980
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.