Online Žaidimai

Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė

Žaidimas Barbė

Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė

Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė Įvertinimas: 6/10

Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiame žaidime jūs turite pasirinkti geriausią suknelę už princesės šalis pilyje. Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė. Jei norite, kad kostiumas jums reikia eiti paspaudę ant drabužių, plaukų ir aksesuarai, kad ji atrodo ant riešo. Paspauskite dar kartą, kad ji išnyks ir pasirinkti kitą. Jūs turite padaryti gražią rinkinį drabužius princesė. Tai buslabiausiai gražus ir elegantiškas vakaras. Karališkoji šeima. Simbolį, kuris praverčia Barbie lėlės.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 74502 kartus internete. Klasifikacija 178 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 6814 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 74502 kartus
Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė

Vienas iš mėgstamiausių princesės mergaitėms Pelenė. Mergaitę, kuri yra našlaičiai istorija. Jos pamotė ir seserys elgtis su ja blogai, kaip tarnui. Vienos naktiespasakų atrodo jam ir suteikia jam kostiumas eiti į vakarėlį prie karaliaus rūmų. Kad šokių naktis vadinamas princas, kuris patenka į ją. Ji pabėga ir pamiršti batų. Princas namas namų ieško rasti prarastos batų savininkas. Pagaliau rado tai, susituokti ir gyventi ilgai ir laimingai. Turi spinta pilna suknelės, batai ir perukai, kad puikus Barbė Pelenė vakarėlyje vakarą. Padaryti kostiumą, panašų į originalą. Kai baigsite, galite vėl pradėti iš naujo.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbė apsirengęs kaip princesė Pelenė
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.