Online Žaidimai

Barbė ant ledo (dėlionės)

Žaidimas Barbė

Barbė ant ledo (dėlionės)

Barbė ant ledo (dėlionės) Įvertinimas: 6/10

Barbė ant ledo (dėlionės) žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Barbė buvo aplankyti Disney World su Ken ir jos draugai. Kelionės atnešė suvenyrų nuotrauką, bet jos sesuo žengė nuotrauką. Barbė nori turėti šį suvenyrų nuotrauką, jūs galite padėti savo draugui nustatyti nuotrauką. Rekonstruoti vaizdas gabalas bus pasirinkti su pele ir kai apie 2 ar daugiau vienetų, automatiškai sujungiamos.Tikslas yra užbaigti galvosūkį ir vėl leiskite paveikslą. Tai dėlionė su Barbie, Ken ir draugais. Naudokite pelę atkurti galvosūkį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 43015 kartus internete. Klasifikacija 374 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 5064 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 43015 kartus
Barbė ant ledo (dėlionės)

Barbie lėlės turi nuotrauką čiuožyklos. Mes matome princesė čiuožimas su princu. Už jos draugai. Tolumoje matome virš debesų pilį. Sparnuoti arkliai skrenda per dangų. Puikus peizažas turite grįžti baigti. Paimkite šį galvosūkį per trumpiausią įmanomą laiką. Jūs turite palikti įvaizdį, nes jis buvo originalas kuo greičiau.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbė ant ledo (dėlionės) naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbė ant ledo (dėlionės). Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbė ant ledo (dėlionės) ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbė ant ledo (dėlionės) yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbė ant ledo (dėlionės), kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbė ant ledo (dėlionės)
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135980
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135243
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.