Online Žaidimai

Barbe, auginami moteris

Žaidimas Barbė

Barbe, auginami moteris

Barbe, auginami moteris Įvertinimas: 5/10

Barbe, auginami moteris žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šiuo padažu Barbė žaidime galite rasti mados tipą, kuris yra dabartinis ir taip pat turi užuominų derliaus mados. Jo drabužiai turi šviežumo derinys, jaunatvišką stilių ir eleganciją, kad padaryti tai unikalus Barbė mergaitė. Jūs turite pasirinkti ir derinti kiekvieną drabužį sukurti visiškai unikalų rinkinį pagal savo skonį. Jūs taip pat galite pakeisti tipą ir spalvą plaukų turėti tą patį stilių, savo aprangą. Priedai, pavyzdžiui, rankinės, batai ir auskarai yra labai svarbu renkantis aprangą, kad jūs taip pat turėtų atrodyti tas smulkmenas.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 19750 kartus internete. Klasifikacija 982 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 1334 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 19750 kartus
Barbe, auginami moteris

Ubierz žaidimai siekiama suknelė lėlės su įvairių stilių ir drabužius. Su šiais žaidimais vaikai gali priderinti prie drabužių, nes jie patinka ir ugdyti savo kūrybiškumą.Šio žaidimo veikėjas yra Barbė, kuri turėtų suknelė su drabužių ir įvairių daiktų įvairovė. Jūs turite vilkite drabužius ant kūno suknelė manekenas, tai yra labai paprastas ir greitas būdas sukurti savo mados drabužiui.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Barbe, auginami moteris naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas Barbe, auginami moteris. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Barbe, auginami moteris ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas Barbe, auginami moteris yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Barbe, auginami moteris, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Barbe, auginami moteris
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252791
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
136094
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135381
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.