Online Žaidimai

atostogos Barbe

Žaidimas Barbė

atostogos Barbe

Atostogos Barbe Įvertinimas: 4/10

atostogos Barbe žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Kai oras yra gerai, mes visi norėtume suknelė vasaros drabužių linksmas ir vasariško spalvų. Barbė jaučia tą patį, ir šiame žaidime jūs turite galimybę nuspręsti, kuri apranga vyks šiandien. Jūs galite pasiruošti naktį iš atostogų srityje eiti į paplūdimį su draugais ar eiti pasivaikščioti su vakaro vėjas. Jūs turite geriausią drabužius ir aksesuarų įvairovė sukurti Barbie aprangą už vasarą. Jei jūs taip pat norite mėgautis vasara, nedvejokite ir ruošiasi išleisti kaip Barbė šių cool mėnesius saulės ir šilumos!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 16100 kartus internete. Klasifikacija 1224 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 858 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 16100 kartus
atostogos Barbe

Barbė yra labai populiarus lėlė, kuri buvo sukurta per 60s. Kadangi be jos eilutė žaislų atsirado kitų produktų, pavyzdžiui, filmų, animacinių filmų ir visi priedai, kaip antai rankinės, batai ir net drabužius suknelė rūšių. Jie net išeiti įkvėpė Barbie lėlės, kaip šis žaidimas doll suknelė vasaros drabužių taip pat pridėti kelis priedus, kad naujausias mados žaidimai. Jei jūs taip pat patinka suknelė stilių su šiais Barbė Uzpost žaidimai jums jaustis kaip tikras stilistas.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas atostogos Barbe naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Barbė flash žaidimas vadinamas atostogos Barbe. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas atostogos Barbe ir ji yra susijusi su Barbė. Mūsų naujas žaidimas atostogos Barbe yra vienas iš geriausių Barbė žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas atostogos Barbe, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

atostogos Barbe
GRĮŽTI

Barbė dauguma baigta žaidimai

Makiažas su Barbie ŽAISTI ►

Makiažas su Barbie

4
4 iš 10 - 36324 balsai
Sužaista
252659
kartus

Barbė turi nuotrauką suvilioti fotoaparatą! Norėdami pradėti žaisti su juo, eikite į priekį ir mokytis ir praktikuoti su juo. Pasirinkite savo mėgstamą spalvą veido, plaukų, akių, lūpų ir visais priedais, kad Barbė gražesnė. Turi pilną makiažas eiti pamatyti, kad spalva ir odos tonas, kuris tinka jums geriausiai. Tada mes einame į saloną, su šukuosena ir spalvos. Tada galite pasirinkti akių sp ...

Barbie Dėlionė 2 lygis ŽAISTI ►

Barbie Dėlionė 2 lygis

6
6 iš 10 - 18188 balsai
Sužaista
135981
kartus

Rekonstruoti žinutę kelių Barbie lėlės įvaizdį. Barbė dėlionė, jūs turite 3 lygius sunkumų rinktis. Pirmuoju lygmeniu gabalai yra rūšiuojamos ir su gera prasme paštu. Tuo antrame ir trečiame lygyje, turėsite pasukti vienetų, kad tilptų tinkamai viena su kita.Tikslas yra, kad vaizdas bus baigtas. Perkelti vaizdus porcijas būti dedamas į tinkamą vietą. Trys Barbie lėlės laukia jums užb ...

Valymas Diena Barbe Namai ŽAISTI ►

Valymas Diena Barbe Namai

4
4 iš 10 - 19126 balsai
Sužaista
135245
kartus

Barbe turėjo Šalis Praėjusią naktį namie ir žmonių paliko kambaryje netvarka ir Barbe turi valyti dabar. Padėti mūsų draugui rinkti. Norėdami tai padaryti, clivk objet, kad norite perkelti su pele ir perkelti jį su pele judėjimas.