Online Žaidimai

Kortelės Bakugan

Žaidimas Bakugan

Kortelės Bakugan

Kortelės Bakugan Įvertinimas: 6/10

Kortelės Bakugan žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Dalyvauk ir Bakugan korteles bijau, mesti savo kortelę konkuruoti vienas prieš kitą, ir pamatyti, kas turi viršutinę Bakugan. Pasirinkite vieną iš 3 Bakugan Mūšis prasideda, tik kai kairioji rodiklis yra pilna. Laukia taškų korteles rezultatus pamatyti, jei esatelaimėtojas. Pasirinkite kortelę, o vietoj to pradėti savo, vienas sudaugiau galingas dviejų pergaliųrungtynės. Jūs turite pasirinkti tarp trijų iš jų, kurios atstovauja, jums. Sužinokite, kurie yralabiausiai galingas ir joms suteiktus įgaliojimus.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 91785 kartus internete. Klasifikacija 128 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 6610 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 91785 kartus
Kortelės Bakugan

Žaidžia kortelės Bakugan mūšyje su Bakugan: Dragonoid Pyrus, HaoS SAURUS ir darkus apgulties. Kiekvienoje iš kortelės atrodo vienas iš simbolių, ir jūs turite pasirinkti vieną iš jų konkuruoti su kita pasirinkta rungtynėms, abi kortelės konkuruoja vienas su kitu. Vienas daugiausiai taškų, laimi žaidimą. Ši veikla bus naudojami sužinoti apie kiekvienos iš monstrų galių. Jūs turite tris galimybes rinktis ir pradėti savo monstrą į kortelę pradėti kovą. Visiems šios karikatūros ir žaidimų serijos gerbėjų veikla.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Kortelės Bakugan naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bakugan flash žaidimas vadinamas Kortelės Bakugan. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Kortelės Bakugan ir ji yra susijusi su Bakugan. Mūsų naujas žaidimas Kortelės Bakugan yra vienas iš geriausių Bakugan žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Kortelės Bakugan, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Kortelės Bakugan
GRĮŽTI

Bakugan dauguma baigta žaidimai

Ben 10 ir Bakugan lankininkai ŽAISTI ►

Ben 10 ir Bakugan lankininkai

6
6 iš 10 - 7432 balsai
Sužaista
82682
kartus

Priešprieša tarp Ben 10 ir Dan apie Bakugan. Pasirinkite norimas simbolis ir tada muilinę šaudant iš lankų nužudyti savo varžovą. Spauskite čia ir laikykite jį žemyn, kol koreguoti dozę ir kampas. Prisiminti kampas ir tvirtumas, kad Jūs naudojote savo kitą fotografiją, ir paspauskite jūsų priešininkai geriau.

Bakugan Atmintis ŽAISTI ►

Bakugan Atmintis

5
5 iš 10 - 3732 balsai
Sužaista
70665
kartus

Atminties žaidimas su Bakugan simbolių. Yra trys lygiai sunkumų, iki 30 kortelių. Pasirinkite kortelės pora paspaudę ant jų, ir tada bandyti prisiminti simbolių, kurie atsirado, jei netyčia, jie tokio pat pobūdžio, jie liks pobūdį matyti, bet jei nesutampa, jie apsisukti ir vėl Jums teks pasirinkti kitą dvi korteles. Pabandykite surasti visus simbolius galima per trumpesnį laiką.

Dėlionės iš Bakugan ŽAISTI ►

Dėlionės iš Bakugan

4
4 iš 10 - 8184 balsai
Sužaista
66255
kartus

Tinka šio galvosūkio pamatyti Dan kuso, kad kovų animacinis serijos Bakugan lyderio paveikslą. Naudokite pelę, kad vilkti korteles, kai apie du skirtukai yra teisingi, jie išliko vieninga ir negali būti atskirtos. Jūs turite rasti tinkamą vieną kiekvienai dėlionės vietos vienetų. Dan kuso yra anime Bakugan veikėjas. Su draugais yra pirminio Bakugan Mūšis kovotojai. Taigeriausias kovotojas serijos ir yra populiarus ir žinomas vi ...