Online Žaidimai

Dėlionės iš Bakugan

Žaidimas Bakugan

Dėlionės iš Bakugan

Dėlionės iš Bakugan Įvertinimas: 4/10

Dėlionės iš Bakugan žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Tinka šio galvosūkio pamatyti Dan kuso, kad kovų animacinis serijos Bakugan lyderio paveikslą. Naudokite pelę, kad vilkti korteles, kai apie du skirtukai yra teisingi, jie išliko vieninga ir negali būti atskirtos. Jūs turite rasti tinkamą vieną kiekvienai dėlionės vietos vienetų. Dan kuso yra anime Bakugan veikėjas. Su draugais yra pirminio Bakugan Mūšis kovotojai. Taigeriausias kovotojas serijos ir yra populiarus ir žinomas visame pasaulyje.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 65672 kartus internete. Klasifikacija 201 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 4.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Įvertinimas grindžiamas 8184 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 65672 kartus
Dėlionės iš Bakugan

Aktyvumas dėlionė iš Dan kuso, animuotus serijos Bakugan veikėjas paveikslėlį. Žaidimas, kur jūs turite surasti kiekvieno iš šios vietos vienetų teisės. Tikslas yra atkurti visą vaizdą charakterio Dan kuso, nenaudokite daugiau strategijas ir vadovauti galią ir brutalia jėga, nes tai, kas svarbiausia yra laimėti. Daro įspūdį yragera veikla, ypač vaikams, nes ji padeda jiems emociniam ir intelektualiniam vystymuisi. Taivisų amžiaus dėlionė, ypač vaikams, kurie taip pat yrasimbolis, jie žino.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Dėlionės iš Bakugan naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bakugan flash žaidimas vadinamas Dėlionės iš Bakugan. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Dėlionės iš Bakugan ir ji yra susijusi su Bakugan. Mūsų naujas žaidimas Dėlionės iš Bakugan yra vienas iš geriausių Bakugan žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Dėlionės iš Bakugan, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Dėlionės iš Bakugan
GRĮŽTI

Bakugan dauguma baigta žaidimai

Kortelės Bakugan ŽAISTI ►

Kortelės Bakugan

6
6 iš 10 - 6610 balsai
Sužaista
91177
kartus

Dalyvauk ir Bakugan korteles bijau, mesti savo kortelę konkuruoti vienas prieš kitą, ir pamatyti, kas turi viršutinę Bakugan. Pasirinkite vieną iš 3 Bakugan Mūšis prasideda, tik kai kairioji rodiklis yra pilna. Laukia taškų korteles rezultatus pamatyti, jei esatelaimėtojas. Pasirinkite kortelę, o vietoj to pradėti savo, vienas sudaugiau galingas dviejų pergaliųrungtynės. Jūs turite pasirinkti tarp trijų iš jų, kurio ...

Ben 10 ir Bakugan lankininkai ŽAISTI ►

Ben 10 ir Bakugan lankininkai

6
6 iš 10 - 7432 balsai
Sužaista
82190
kartus

Priešprieša tarp Ben 10 ir Dan apie Bakugan. Pasirinkite norimas simbolis ir tada muilinę šaudant iš lankų nužudyti savo varžovą. Spauskite čia ir laikykite jį žemyn, kol koreguoti dozę ir kampas. Prisiminti kampas ir tvirtumas, kad Jūs naudojote savo kitą fotografiją, ir paspauskite jūsų priešininkai geriau.

Bakugan Atmintis ŽAISTI ►

Bakugan Atmintis

5
5 iš 10 - 3732 balsai
Sužaista
70156
kartus

Atminties žaidimas su Bakugan simbolių. Yra trys lygiai sunkumų, iki 30 kortelių. Pasirinkite kortelės pora paspaudę ant jų, ir tada bandyti prisiminti simbolių, kurie atsirado, jei netyčia, jie tokio pat pobūdžio, jie liks pobūdį matyti, bet jei nesutampa, jie apsisukti ir vėl Jums teks pasirinkti kitą dvi korteles. Pabandykite surasti visus simbolius galima per trumpesnį laiką.