Online Žaidimai

Rinkimas dėlionės Bakugan

Žaidimas Bakugan

Rinkimas dėlionės Bakugan

Rinkimas dėlionės Bakugan Įvertinimas: 6/10

Rinkimas dėlionės Bakugan žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete rasite galvosūkiai kolekciją, visi su paveikslais, animacinių filmų Bakugan. Stenkitės užpildyti kiekvienas vaizdus per trumpiausią įmanomą laiką, ir gauti daugiau taškų nei jūsų draugams. Pasirinkite dalį, kurią norite įdėti ir naudoti tarpo klavišą klaviatūroje pasukti gabalas. Vieta kiekviena savo vietoje paveikslėlyje. Tikslas yra atkurti visą vaizdą gauti pradinį vaizdą su animacinis serijos pasirinktoje arenoje. Iššūkis savo draugų pamatyti, kas turi didžiausią rezultatą!

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 10333 kartus internete. Klasifikacija 1883 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 150 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 10333 kartus
Rinkimas dėlionės Bakugan

Žaidimas, kuriame jūs turite scenos surinkimą iš animacinio serijos Bakugan. Jūs turite pasirinkti vieną iš jų puvinio į gabalus, ir jūs turite atkurti vaizdą atgal. Vaizdai yra skirstomas į 30 dalių, kurios yraskaičius, kuris yra prieinamas visiems. Padaryti galvosūkis yraveikla, kuri yra labai gera palengvinti intelektinės plėtrą žmonių. Padėti mūsų smegenys sutelkti dėmesį į viską, kas yra labai gera vaikams.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Rinkimas dėlionės Bakugan naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bakugan flash žaidimas vadinamas Rinkimas dėlionės Bakugan. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Rinkimas dėlionės Bakugan ir ji yra susijusi su Bakugan. Mūsų naujas žaidimas Rinkimas dėlionės Bakugan yra vienas iš geriausių Bakugan žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Rinkimas dėlionės Bakugan, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Rinkimas dėlionės Bakugan
GRĮŽTI

Bakugan dauguma baigta žaidimai

Kortelės Bakugan ŽAISTI ►

Kortelės Bakugan

6
6 iš 10 - 6610 balsai
Sužaista
91785
kartus

Dalyvauk ir Bakugan korteles bijau, mesti savo kortelę konkuruoti vienas prieš kitą, ir pamatyti, kas turi viršutinę Bakugan. Pasirinkite vieną iš 3 Bakugan Mūšis prasideda, tik kai kairioji rodiklis yra pilna. Laukia taškų korteles rezultatus pamatyti, jei esatelaimėtojas. Pasirinkite kortelę, o vietoj to pradėti savo, vienas sudaugiau galingas dviejų pergaliųrungtynės. Jūs turite pasirinkti tarp trijų iš jų, kurio ...

Ben 10 ir Bakugan lankininkai ŽAISTI ►

Ben 10 ir Bakugan lankininkai

6
6 iš 10 - 7432 balsai
Sužaista
82682
kartus

Priešprieša tarp Ben 10 ir Dan apie Bakugan. Pasirinkite norimas simbolis ir tada muilinę šaudant iš lankų nužudyti savo varžovą. Spauskite čia ir laikykite jį žemyn, kol koreguoti dozę ir kampas. Prisiminti kampas ir tvirtumas, kad Jūs naudojote savo kitą fotografiją, ir paspauskite jūsų priešininkai geriau.

Bakugan Atmintis ŽAISTI ►

Bakugan Atmintis

5
5 iš 10 - 3732 balsai
Sužaista
70665
kartus

Atminties žaidimas su Bakugan simbolių. Yra trys lygiai sunkumų, iki 30 kortelių. Pasirinkite kortelės pora paspaudę ant jų, ir tada bandyti prisiminti simbolių, kurie atsirado, jei netyčia, jie tokio pat pobūdžio, jie liks pobūdį matyti, bet jei nesutampa, jie apsisukti ir vėl Jums teks pasirinkti kitą dvi korteles. Pabandykite surasti visus simbolius galima per trumpesnį laiką.