Online Žaidimai

Bakugan Brangakmeniais

Žaidimas Bakugan

Bakugan Brangakmeniais

Bakugan Brangakmeniais Įvertinimas: 3/10

Bakugan Brangakmeniais žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Brangakmeniais žanras pasiekia šis internetinis žaidimas apie Bakugan. Padeda Shun pašalinti Bakugan, pašalinti Bakugan grupėms tos pačios spalvos.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 30361 kartus internete. Klasifikacija 594 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 3.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Įvertinimas grindžiamas 750 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 30361 kartus
Bakugan Brangakmeniais

Bakugan Kamuoliukai, Bakugan Monstras, Shun Bakugan, Bakugan Brangakmeniais,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Bakugan Brangakmeniais naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bakugan flash žaidimas vadinamas Bakugan Brangakmeniais. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Bakugan Brangakmeniais ir ji yra susijusi su Bakugan. Mūsų naujas žaidimas Bakugan Brangakmeniais yra vienas iš geriausių Bakugan žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Bakugan Brangakmeniais, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Bakugan Brangakmeniais
GRĮŽTI

Bakugan dauguma baigta žaidimai

Kortelės Bakugan ŽAISTI ►

Kortelės Bakugan

6
6 iš 10 - 6610 balsai
Sužaista
91785
kartus

Dalyvauk ir Bakugan korteles bijau, mesti savo kortelę konkuruoti vienas prieš kitą, ir pamatyti, kas turi viršutinę Bakugan. Pasirinkite vieną iš 3 Bakugan Mūšis prasideda, tik kai kairioji rodiklis yra pilna. Laukia taškų korteles rezultatus pamatyti, jei esatelaimėtojas. Pasirinkite kortelę, o vietoj to pradėti savo, vienas sudaugiau galingas dviejų pergaliųrungtynės. Jūs turite pasirinkti tarp trijų iš jų, kurio ...

Ben 10 ir Bakugan lankininkai ŽAISTI ►

Ben 10 ir Bakugan lankininkai

6
6 iš 10 - 7432 balsai
Sužaista
82682
kartus

Priešprieša tarp Ben 10 ir Dan apie Bakugan. Pasirinkite norimas simbolis ir tada muilinę šaudant iš lankų nužudyti savo varžovą. Spauskite čia ir laikykite jį žemyn, kol koreguoti dozę ir kampas. Prisiminti kampas ir tvirtumas, kad Jūs naudojote savo kitą fotografiją, ir paspauskite jūsų priešininkai geriau.

Bakugan Atmintis ŽAISTI ►

Bakugan Atmintis

5
5 iš 10 - 3732 balsai
Sužaista
70665
kartus

Atminties žaidimas su Bakugan simbolių. Yra trys lygiai sunkumų, iki 30 kortelių. Pasirinkite kortelės pora paspaudę ant jų, ir tada bandyti prisiminti simbolių, kurie atsirado, jei netyčia, jie tokio pat pobūdžio, jie liks pobūdį matyti, bet jei nesutampa, jie apsisukti ir vėl Jums teks pasirinkti kitą dvi korteles. Pabandykite surasti visus simbolius galima per trumpesnį laiką.