Online Žaidimai

Bakugan Atmintis

Žaidimas Bakugan

Bakugan Atmintis

Bakugan Atmintis Įvertinimas: 5/10

Bakugan Atmintis žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Atminties žaidimas su Bakugan simbolių. Yra trys lygiai sunkumų, iki 30 kortelių. Pasirinkite kortelės pora paspaudę ant jų, ir tada bandyti prisiminti simbolių, kurie atsirado, jei netyčia, jie tokio pat pobūdžio, jie liks pobūdį matyti, bet jei nesutampa, jie apsisukti ir vėl Jums teks pasirinkti kitą dvi korteles. Pabandykite surasti visus simbolius galima per trumpesnį laiką.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 70158 kartus internete. Klasifikacija 189 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 5.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Įvertinimas grindžiamas 3732 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 70158 kartus
Bakugan Atmintis

Kortų žaidimai, atminties žaidimas, ženklai Bakugan,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Bakugan Atmintis naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Bakugan flash žaidimas vadinamas Bakugan Atmintis. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Bakugan Atmintis ir ji yra susijusi su Bakugan. Mūsų naujas žaidimas Bakugan Atmintis yra vienas iš geriausių Bakugan žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Bakugan Atmintis, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Bakugan Atmintis
GRĮŽTI

Bakugan dauguma baigta žaidimai

Kortelės Bakugan ŽAISTI ►

Kortelės Bakugan

6
6 iš 10 - 6610 balsai
Sužaista
91187
kartus

Dalyvauk ir Bakugan korteles bijau, mesti savo kortelę konkuruoti vienas prieš kitą, ir pamatyti, kas turi viršutinę Bakugan. Pasirinkite vieną iš 3 Bakugan Mūšis prasideda, tik kai kairioji rodiklis yra pilna. Laukia taškų korteles rezultatus pamatyti, jei esatelaimėtojas. Pasirinkite kortelę, o vietoj to pradėti savo, vienas sudaugiau galingas dviejų pergaliųrungtynės. Jūs turite pasirinkti tarp trijų iš jų, kurio ...

Ben 10 ir Bakugan lankininkai ŽAISTI ►

Ben 10 ir Bakugan lankininkai

6
6 iš 10 - 7432 balsai
Sužaista
82204
kartus

Priešprieša tarp Ben 10 ir Dan apie Bakugan. Pasirinkite norimas simbolis ir tada muilinę šaudant iš lankų nužudyti savo varžovą. Spauskite čia ir laikykite jį žemyn, kol koreguoti dozę ir kampas. Prisiminti kampas ir tvirtumas, kad Jūs naudojote savo kitą fotografiją, ir paspauskite jūsų priešininkai geriau.

Dėlionės iš Bakugan ŽAISTI ►

Dėlionės iš Bakugan

4
4 iš 10 - 8184 balsai
Sužaista
65680
kartus

Tinka šio galvosūkio pamatyti Dan kuso, kad kovų animacinis serijos Bakugan lyderio paveikslą. Naudokite pelę, kad vilkti korteles, kai apie du skirtukai yra teisingi, jie išliko vieninga ir negali būti atskirtos. Jūs turite rasti tinkamą vieną kiekvienai dėlionės vietos vienetų. Dan kuso yra anime Bakugan veikėjas. Su draugais yra pirminio Bakugan Mūšis kovotojai. Taigeriausias kovotojas serijos ir yra populiarus ir žinomas vi ...