Online Žaidimai

Parkas Lėktuvai

Žaidimas automobilių stovėjimo

Parkas lėktuvai

Parkas Lėktuvai Įvertinimas: 7/10

Parkas lėktuvai žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Į šį nemokamą žaidimą internete, jūs perimate kontrolę plokštumų. Pastatykite tuo tinkamoje vietoje remiantis atitikimo šalies vėliava plokštumoje. Po to, kai lėktuvas buvo pakrautas, vadovas jį kilimo plotą ir išskrenda į gauti taškų. Geriau jums tai padaryti per trumpiausią laiką, tuo daugiau taškų gausite. Laikrodis iš oro uosto eismo ir darbuotojų. Paspauskite ant plokštumos, pasirinkite jį ir naudoti rodyklių klavišus valdyti jį.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 8378 kartus internete. Klasifikacija 2572 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 7.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Įvertinimas grindžiamas 62 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 8378 kartus
Parkas Lėktuvai

Oro uoste kilimo ir tūpimo takų, yra orlaivių Maršalo kontroliuoti į lėktuvą nuo tūpimo kilimo ir tūpimo tako, tokiu būdu, kad pilotas gali juos matyti nemokamai. Maršalo padaryti kai kuriuos ženklus su savo ginklų ir pilotas turi juos aiškinti, kad jis galėtų pastatyti į lėktuvą. Taip pat yra Sekite mane automobilius.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Parkas Lėktuvai naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Automobilių Stovėjimo flash žaidimas vadinamas Parkas Lėktuvai. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Parkas Lėktuvai ir ji yra susijusi su Automobilių Stovėjimo. Mūsų naujas žaidimas Parkas Lėktuvai yra vienas iš geriausių Automobilių Stovėjimo žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Parkas Lėktuvai, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Parkas Lėktuvai
GRĮŽTI

Automobilių stovėjimo dauguma baigta žaidimai

Parkavimo Automobilis ŽAISTI ►

Parkavimo automobilis

6
6 iš 10 - 2548 balsai
Sužaista
30345
kartus

Šiuo kompiuterinį žaidimą, jūs turite parkas turima tik vietoje automobilių stovėjimo aikštelė. Galite naudoti rodyklių klavišus vairuoti automobilį. Jūs prarasitekai jūs liečiate nenutrūkstamą liniją arba įsiveržti kitų automobilių. Perkelkite savo automobilį automobilių palikti automobilį į tinkamą vietą. Jūs turite pažvelgti į laisvos vietos palikti savo automobil ...

3D BMW Automobilių Stovėjimo Aikštelė ŽAISTI ►

3d bmw automobilių stovėjimo aikštelė

5
5 iš 10 - 1610 balsai
Sužaista
20356
kartus

Nemokamas internetinis žaidimas, kur jūs turite pastatyti BMW pilka, su pilnai 3D aplinkoje. Jūs turite naudoti rodykles, judėjimo, ir stabdžių tarpo. Automobilis žaidimas 3D kokybės, internete ir nemokamai.

Automobilių Parkas ŽAISTI ►

Automobilių parkas

5
5 iš 10 - 708 balsai
Sužaista
14027
kartus

Šiame žaidime jūs Automobilių parko, jūsų klientai yra unikalūs, todėl jūs turite būti atsargūs, ne guzas automobilį į kitą Automobiliai parkuojami prieš pažaboti arba automobilių stovėjimo aikštelė. Jūs turite 3 minutės pastatyti automobilį, kitų automobilių laukia ir stacionare. Kontrolės su rodyklių klavišus automobilį.