Online Žaidimai

Parkas Automobiliai Disney

Žaidimas automobilių stovėjimo

Parkas automobiliai disney

Parkas Automobiliai Disney Įvertinimas: 6/10

Parkas automobiliai disney žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Šis internetinis žaidimas Jūsų tikslas yra parkas kiekvienas svečias automobilį ir grąžinti jį atgal, kai prašoma. Kai automobilis atvyks, ieškoti tos pačios spalvos, kaip ir automobilio stovėjimo vietose, nes jie turi atitinkamą formą. Automobilių vilkite ant automobilio. Dvi rodyklės bus rodomi iš automobilio priekio ir iš nugaros. Jei jūs spustelėkite ir vilkite rodyklę priekin, jums perkelti automobilį į priekį. Jei vilkite atgal vieną, jums perkelti jį atgal. Kai automobilis stovi aikštelėje vilkite į pagrindinį kabinoje Automobilių ekrano viduryje. Tada spauskite ant paryškintos vietoje į rankas raktą. Jei svečias pageidauja imtis savo / savo automobilį atgal, pirmiausia eiti į stendą, pažymėtą klavišą, eikite į automobilį ir vairuoti iki išvykimo. Jei norite variklis ir automobilius, mes rekomenduojame svetainėje: Automobilių nuoma geriausių automobilių su pigiomis kainomis.

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 7388 kartus internete. Klasifikacija 3011 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 40 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 7388 kartus
Parkas Automobiliai Disney

Stovėjimo apibrėžimas yra sustabdyti transporto priemonę ir palikti ją ant jos niekas nesėdi aktas. Automobilių stovėjimo aikštelės, statomi kartu su kai kurių pastatų, kad žmonės, kurie naudoja pastatą gali ją lengvai.

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Parkas Automobiliai Disney naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Automobilių Stovėjimo flash žaidimas vadinamas Parkas Automobiliai Disney. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Parkas Automobiliai Disney ir ji yra susijusi su Automobilių Stovėjimo. Mūsų naujas žaidimas Parkas Automobiliai Disney yra vienas iš geriausių Automobilių Stovėjimo žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Parkas Automobiliai Disney, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Parkas Automobiliai Disney
GRĮŽTI

Automobilių stovėjimo dauguma baigta žaidimai

Parkavimo Automobilis ŽAISTI ►

Parkavimo automobilis

6
6 iš 10 - 2548 balsai
Sužaista
30345
kartus

Šiuo kompiuterinį žaidimą, jūs turite parkas turima tik vietoje automobilių stovėjimo aikštelė. Galite naudoti rodyklių klavišus vairuoti automobilį. Jūs prarasitekai jūs liečiate nenutrūkstamą liniją arba įsiveržti kitų automobilių. Perkelkite savo automobilį automobilių palikti automobilį į tinkamą vietą. Jūs turite pažvelgti į laisvos vietos palikti savo automobil ...

3D BMW Automobilių Stovėjimo Aikštelė ŽAISTI ►

3d bmw automobilių stovėjimo aikštelė

5
5 iš 10 - 1610 balsai
Sužaista
20356
kartus

Nemokamas internetinis žaidimas, kur jūs turite pastatyti BMW pilka, su pilnai 3D aplinkoje. Jūs turite naudoti rodykles, judėjimo, ir stabdžių tarpo. Automobilis žaidimas 3D kokybės, internete ir nemokamai.

Automobilių Parkas ŽAISTI ►

Automobilių parkas

5
5 iš 10 - 708 balsai
Sužaista
14027
kartus

Šiame žaidime jūs Automobilių parko, jūsų klientai yra unikalūs, todėl jūs turite būti atsargūs, ne guzas automobilį į kitą Automobiliai parkuojami prieš pažaboti arba automobilių stovėjimo aikštelė. Jūs turite 3 minutės pastatyti automobilį, kitų automobilių laukia ir stacionare. Kontrolės su rodyklių klavišus automobilį.