Online Žaidimai

Krūtinė Perkelti

Žaidimas arkadiniai

Krūtinė perkelti

Krūtinė Perkelti Įvertinimas: 6/10

Krūtinė perkelti žaidimas

Ar jums patinka tai? Tiesiog spustelėkite!
Komentuoti!
Balsuoti!
Pin It!
Delicious
Aprašymas:

Žaisti šį klasikinį žaidimą Krūtinė Perkelti. Jūs pereiti per skirtingų ekranų, ir mesti į tinkamą spalvą kamuolys sudėti tris ar daugiau kamuoliukų, ir viešai jas išnyksta. Tai labai priklausomybę ir labai garsus, mums reikia I say more?

Kartus suvaidino:

Šis žaidimas buvo žaidžiamas 72384 kartus internete. Klasifikacija 187 iš geriausi Žaidimai.

Įvertinimas

Mes norėtume žinoti, ką žaidėjai galvoja apie kiekvieną žaidimą.Šis žaidimas turi reitingas kitų žaidėjų 6.

Įvertinkite šią žaidimas

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Įvertinimas grindžiamas 3418 nuomonių vartotojams

ŽAISTI
Sužaista 72384 kartus
Krūtinė Perkelti

Krūtinė judėti, žaidimų kamuoliai, spalva rutuliai,

Apie ką šis žaidimas? Tai online žaidimas vadinamas Krūtinė Perkelti naršyklėje nereikės parsisiųsti ir įdiegti nieko, ji yra visiškai patikimas. Šioje svetainėje galėsite žaisti nemokamai tai Arkadiniai flash žaidimas vadinamas Krūtinė Perkelti. Ir prisiminti, tai yra nemokamai žaidimas vadinamas Krūtinė Perkelti ir ji yra susijusi su Arkadiniai. Mūsų naujas žaidimas Krūtinė Perkelti yra vienas iš geriausių Arkadiniai žaidimų galite rasti ir galite pasidalinti su draugais ir kontaktais socialiniuose tinkluose. Tai internetinis žaidimas ir vaizdo žaidimas vadinamas Krūtinė Perkelti, kad mes kviečiame jus žaisti, mėgautis ir sužinoti apie tai, taip pat pasidalinti komentarus, o su draugais socialiniuose tinkluose.

Krūtinė Perkelti
GRĮŽTI

Arkadiniai dauguma baigta žaidimai

Arkanoid ŽAISTI ►

Arkanoid

6
6 iš 10 - 12068 balsai
Sužaista
180282
kartus

Naudodami pelę, vadovas savo lenta odrzuceń kamuolys visame ekrane ir pertraukos visi spalvoti blokai. Jei kamuolys nukrenta žemiau savo laive, jūs neteksite gyvenimą. Išvalyti ekraną ir iš anksto į kitą lygį. Yra 50 lygių. Collect power-ups padėti ar trukdyti jūsų žaidimo didės, mažės, split, gaudyti, dvigubo lazdą ir lazeriu. Sugavimo kritimo nurodo įtraukti juos į savo sąskaitą.

Lazdos ir diskai ŽAISTI ►

Lazdos ir diskai

6
6 iš 10 - 17452 balsai
Sužaista
78314
kartus

Žaidimas susideda iš trijų vertikalių strypų bei diskų skaičius. Yra išdėstyti nuo didžiausios iki mažiausios pagal dydį, visų pirma gavybos lazdele. Jūs negalite įdėti didesnį diską mažesniu vieną ne kartą.Žaidimas yra perkelti visus diskus į trečiąjį strypo dedamas Mažėjant Didėjant. Instrukcijos: Jūs galite perkelti tik vieną diską metu. Didesnis diskas negali remtis ...

Gyvūnų Mahjong ŽAISTI ►

Gyvūnų mahjong

5
5 iš 10 - 5060 balsai
Sužaista
55450
kartus

Žaidimo tikslas yra suderinti plytelės. Siekiant suderinti turite pasirinkti du suderinti čerpės, kad nėra užblokuotas dešinę arba kairę. Jei negalite pasirinkti plyteles, tada jis yra užblokuotas. Kai rungtynės dviejų plytelių išnyks. Dauguma rungtynių yra pasirinkdami plytelės su tą patį vaizdą ant jų. Tačiau bet koks vaisius bus suderinti su bet kokių kitų vaisių ir bet gėlė bus suder ...