Online Žaidimai

Populiariausi žaidimai

10-žaidimai dauguma baigta

Dauguma baigta žaidimai internete

Geriausi Žaidimai Internete, kuri yra labiausiai žaidė žaidimus sukurti Top Nemokami Žaidimai internete. Tai iš geriausių žaidimų reitingą internete, žaisti žaidimus, kurie buvo daugiau kartų. Mūsų svetainė tinklas yra visame pasaulyje, ir ji turi tūkstančius lankytojų ir dalyvių, kiekvieną dieną, todėl, kad mes kuriame savo viršūnę su realiais duomenimis. Čia yra populiariausias turinys ir tie, kad įdiegėte savo kompiuteriuose, daugiau žmonių, nes mūsų turinys yra nemokamas ir tinka visiems Windows operacinės sistemos kompiuterių, kurios faktiškai yra labiausiai paplitusios. Dalyvauti šiame reitinge su savo žaidimų ir savo balsus, tiek įvertinimas ir dalintis žaidimus dėl socialinių tinklų.

Geriausi Žaidimai

Labiausiai žaidžiamas žaidimas Internete:

Komentuoti!
Balsuoti!
Dalintis!
Delicious
Tradicinis solitaire ŽAISTI ►

(Solitaire)

228372 žaista kartų !
3

Šis internetinis žaidimas atneša tradicinis Solitaire prie kompiuterio.Vieno žaidėjo žaidimas. Jūs turite keletą šūsnis korteles su iki kortele matė veidą. Jūs turite įdėti korteles į viršų keturių polių, kuris yra valstybės denio kostiumai. Jūs turite pradėti su vienu ir dirbti iki didėjančia tvarka su kortelėmis vertės numerius, kuris baigiasi karaliaus kortelę.Šio žaidimo tikslas yra pastatyti visus korteles iš žaidimo į viršų poliais. Jei paleisti iš kortelės ekrane jūs laimėti žaidimą. Ir tikrai, jūs smagiai jūs tiesiog šiek tiek.

5 kamuoliukus į liniją ŽAISTI ►

(Kamuoliukai)

471480 žaista kartų !
6

Šiame žaidime yra rutuliai įvairių spalvų, ir jūs turite perkelti kamuoliukus taip, kad 5 ar daugiau kamuoliukų tos pačios spalvos yra susiję tiesia linija, kad rutuliai bus sunaikinti. Linijos gali būti horizontali, vertikali arba įstriža. Po kiekvieno judėjimo, naujų rutuliai bus suformuotas. prarasite žaidimą, jei visos laive alsuoja kamuoliukus.

Solitaire ŽAISTI ►

(Solitaire)

71300 žaista kartų !
3

Šis internetinis žaidimas Solitaire duoda gyvenimą atgal į kompiuterį. Nužudyti tie laikai miręs, imtis Solitaire žaidimą ir būti svarstomas. Jūs turite įdėti korteles tvarka. Jūs turite pradėti su ace, tada du, trys ir pan. Patalpinkite visus, kad ir baigiasi numerius su kortų kaladė skaičiai. Rūšiavimo laiškus pagal numerius žaidimą. Kortelės esate jau daug ir turi eiti pašalinti korteles eiti pamatyti korteles jums reikia. Solitaire kortų žaidimas žaisti vienas ant per internetą kompiuterio.

Kamuoliai spalvų ŽAISTI ►

(Kalėdiniai)

1227315 žaista kartų !
5

Kalėdų žaidimas, kuriame jūs turite sunaikinti kamuoliukus tos pačios spalvos Kalėdų eglutės grupės yra panašūs. Didesnėgrupė, tuo daugiau taškų, jūs laimėti savo pražūtį, jei jūs gaunate pakankamai taškų jūs išleidote į kitą lygį. Jūs turite pašalinti grupes kamuoliukus tos pačios spalvos, ir todėl turintys rutuliai neapvirstų. Tikslas yra pabandyti pašalinti visus kamuoliukus, jūs turite ekrane pereiti į kitą lygį. Stenkitės, kad grupės yra toks didelis, kaip galima uždirbti daugiau taškų su kiekvienu judesiu.

Pusratis solitaire ŽAISTI ►

(Solitaire)

21606 žaista kartų !
5

Į šį nemokamą žaidimą internete mes pristatome Solitaire kitokio tipo. Centrinėje dalyje, valdybos turėtų būti pateikimo suited kortas didėjimo ir mažėjimo kai kuriose kitose. Bet kraštai gali sukrauti korteles tos pačios spalvos taip pat didėjančia tvarka mažėjančia gauti korteles, jums reikia, kad centriniai piliakalnių. Su šia paprasta Solitaire jums praleisti daug laiko, linksmas, tų laikų, kai jūs nežinote, gana, ką daryti.

Crash team racing ŽAISTI ►

(Lenktynės)

69691 žaista kartų !
7

Puikus interneto Crash Bandicoot žaidimas, su flash versija iš populiariausių Crash Team Racing, PlayStation videogame nuo 1999 metų. Dabar galite mėgautis beprotiškas lenktynes ​​su Crash Bandicoot ir jo draugai. Jūs tik turite naudoti rodyklių klavišus vairuoti savo kartingo geriausiai galite ir pasiekti pirmąją vietą, laimėjo savo priešininkus. Jei norite variklis ir automobilius, mes rekomenduojame svetainėje: Automobilių nuoma geriausių automobilių su pigiomis kainomis.

Įrašyta 10 zuma ŽAISTI ►

(Matematika)

299318 žaista kartų !
1

Šiame žaidime bus linijų rutuliukai su numeriais ant jų. Galima šaudyti kamuoliukus pridėti naujus kamuoliukus į liniją. Kai rutuliai jums šaudyti ir kamuoliukų šalia pridėti iki 10 šių rutulių bus sunaikinti. Taip pat galite sunaikinti grupę pat sunumeruoti rutuliai tik su vienu balionu. Kai išnaikinti visus kamuoliukus galima pradėti kitą lygį. Jei kamuoliukus pasiekia angą, tada prarasite žaidimą. Kartais bus monetos, kurie rodomi ekrane, galite fotografuoti monetų gauti spalvos kamuoliukus surūšiuoti tam tikrą laiką, jis bus daug lengviau. Naudokite pelę, kad kontrolės kryptimi nuotraukų ir spustelėkite šaudyti. Taip pat galite paspausti tarpo klavišą, kad apsikeitimo tarp rutulio šaudyti ir kitą rutulio šaudyti.

Tetris spalvoto kamuoliukus ŽAISTI ►

(Kamuoliukai)

308034 žaista kartų !
4

Šis žaidimas yra kaip tetris, bet balais spalvos. Kiekvieną kartą, 3 balai bus rodomi ir galėsite pasukti rutuliukai arba perkelti iki lašinamojo jų grupei Kredito juos. Jeigu 4 ar daugiau kamuoliukų tos pačios spalvos yra susijusi, kamuoliukų bus sunaikinti. Kai rutuliai tampa nestabili, jie roll down, todėl pozicijas kamuoliukus sunku prognozuoti ir žaidimas yra labiau sudėtinga. Naudokite kairės ir dešinės rodyklių klavišus perkelkite klasifikuojamų rutuliukai, naudokite rodyklių aukštyn ir žemyn, kad juos, ir paspauskite tarpo klavišą, norėdami sumažinti kritimo kamuoliukus.

Simpsons Bokštas ŽAISTI ►

(Simpsonai)

128642 žaista kartų !
5

Šiuo priklausomybę žaidimas Simpsons. Jūs turite paspausti pele vaizdas atsižvelgdamas kurie jo pusėje kitą tapatus vaizdas į paspaudėte. Paspaudus, Jums bus lašas kitą vaizdą arba bokštas bus eiti. Galutinis tikslas yra likti be jokio vaizdo.

Suduko į Įstrižinė ŽAISTI ►

(Sudoku)

71247 žaista kartų !
4

Užpildykite kvadratas su 1 - 9, pagal šias taisykles: 1. Skaičių kiekvienoje eilutėje arba stulpelyje arba įstrižinė neturi kartoti 2. Skaičių kiekvienoje 3x3 grupė (supa stora linija) neturi kartoti